Як додати контакт в Viber Messenger?

Необхідно зайти в Viber в загальне меню, вгорі буде видно сірий силует чоловічка. Натисніть на цей даний значок і перед Вами відкриється весь список контактів в мобільному апараті.

Щоб додати новий контакт можна здійснити його пошук серед наявних в телефонній книзі і скористатися для цього функцією пошуку. Опція пошуку розташована внизу екрану в лівому кутку (значок з лупою).

Так з метою додавання в додаток нового контакту, якого у вас немає в телефонній книзі, потрібно додати його за допомогою спеціальної кнопки, перед вами відкриється вікно додавання нового контакту.
Обов’язково збережіть свої дії.

Додавання контактів
Додавання контактів

Як додати новий контакт в Viber

Рекомендації по додаванню нових контактів в Виберіть:

У додатку Viber є декілька режимів відображення контактних даних:

  • пункт «Показувати всі контакти » — здійснить включення режиму, в якому відображаються контакти навіть без встановленого додатка Viber (Меню — Загальні — Показати всі контакти).
  • Якщо прибрати галочку — будуть відображатися тільки контакти з встановленим додатком Viber.

Останнім пунктом зручно користуватися, так як ви будете бачити лише тих, з ким можна здійснювати листування прямо з Виберіть, здійснюючи відправлення їм зображень і стікерів.

Контакти Вайбера
Контакти Вайбера

Щоб додати новий контакт в Вайбера необхідно:

Як додати новий контакт
Як додати новий контакт

Меню — Додати контакт.

Або просто додати контакт в телефонну книгу мобільного пристрою — контакт з’явиться в загальному переліку.

Пункт додати контакт
Пункт додати контакт

При натисканні кнопки «Пригасити в Viber» можна відправити СМС повідомлення із запитом присоеденится. Природно, ваш друг зможе ним скористатися в тому разі, якщо його мобільний пристрій працює на системі Android, Windows або iOS.

Введіть номер телефону
Введіть номер телефону

Боремося з проблемами при відображенні контактів в програмі Viber. (В Viber не помітні контакти). Якщо ви хочете наприклад створити групу в Viber, в інструкції по посиланню описаний процес.

  1. Виберіть режим «Показувати тільки Viber контакти».
  2. Здійсніть оновлення списку контактів, потягніть екран вниз.
  3. Якщо користувач напевно використовує додаток Viber але в вашому переліку його не існує — тоді видаліть його з телефонної книги мобільного, після чого додайте знову.
  4. Після здійснення синхронізації виникне значок Viber навпроти імені користувача.

Здійсніть оновлення додатка Viber і скидання налаштувань за замовчуванням з установок програми. У разі, якщо нічого не допомагає, перезавантажте мобільний пристрій.

У деяких ситуаціях здійсните видалення і знову встановіть програму Viber на мобільний апарат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector