Що таке обліковий запис Viber і як її створити самому

Вайбер з’єднує мільйони людей по всьому світу, даючи їм можливість спілкуватися в режимі реального часу. Існує безліч секретів і тонкощів використання мессенджера, з якими користувач знайомитися в процесі листування та обміну файлами. Але починати потрібно з головного — дізнатися, що таке обліковий запис Вайбер і як її створити.

Обліковий запис Вайбер
Створити обліковий запис Вайбер досить швидко і просто

Профіль користувача — це зберігається в комп’ютері або в смартфоні інформація про користувача, що дозволяє його ідентифікувати без додаткових питань і підтверджень. Це і є обліковий запис, створити її можна відразу після скачування і інсталяції програми на свій гаджет.

Як активувати свій профіль

При першому запуску мессенджера система поцікавиться, чи є у вас такий профіль, створений раніше. Якщо відповідь позитивна, буде досить введення особистих даних і можна приступати до спілкування.

Якщо такого аккаунта немає, його легко створити, дотримуючись інструкції:

1. Запустіть месенджер.
2. Введіть номер активного телефону.
3. На нього надійде короткий цифровий код, введіть набір цифр у відповідне поле.
4. Доступ до аккаунту отриманий, ви можете їм користуватися.

Обліковий запис Вайбер
Скачайте додаток на смартфон
Обліковий запис Вайбер
Введіть свій номер телефону
Обліковий запис Вайбер
Після введення коду відбудеться активація

Складнощі створення профілю на комп’ютері

Розробники радують користувачів новими можливостями месенджера, періодично «підкидаючи» їм складності. На ПК недостатньо просто ввести номер телефону, на екрані з’явиться спеціальний графічний QR код.

Картинку потрібно відсканувати за допомогою мобільного телефону. Це підвищить ваш рівень безпеки в мережі, а також дозволить довести, що профіль дійсно належить саме вам.

Зверніть увагу! У мережі є багато пропозицій скачати і встановити доповнення на Вайбер, які розширять функціонал програми. Будьте обережні, разом з ними можна скачати шпигунську програму або шкідливий цифровий код.

Уважно перевіряйте номер телефону, який вводите при синхронізації, а також активаційний код. При найменшій помилці подальша інсталяція буде неможливою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector