Чи буде Вайбер платним в 2017 році і що цьому сприяє

Культовим месенджером для спілкування є Viber. Його користувачів часто хвилює питання — чи буде Вайбер платним в 2017 році? Це пов’язано з тим, що почастішали чутки про такі зміни. Хоча вони вперше з’явилися вже багато років тому. З тих пір люди почали постійно отримувати повідомлення, що за сервіс найближчим часом доведеться платити нехай навіть невеликі, але все ж реальні кошти.

Плата за Вайбер
Мессенджер Вайбер дуже популярний, і багатьох користувачів цікавить, чи може він стати платним
Однак не всі власники девайсів серйозно ставляться до таких новин. Ті користувачі, які хоча б трохи знайомі з принципом роботи Viber Messenger, розуміють, що навіщо такого серйозного і великому сервісу змінювати умови надання послуг.

Адже в цьому випадку конкуренти не змусять себе чекати. До них перейде більша частина користувачів, якщо вони запропонують більш вигідні умови.

Якщо відвідати офіційний сайт програми, то на ньому не відображається жодної інформації про майбутні зміни. Тому розумна людина відразу ж зробить висновок, що поширювані відомості є нічим іншим, як шахрайством.
Щоб в цьому переконатися вже не раз ставилося запитання офіційним представникам сервісу — чи правда, що Вайбер стане платним в 2017? Вони підтвердили хибність розповсюджуваних новин. Тому користувачам сьогодні не потрібно турбуватися щодо цього питання: ні скачування, ні користування додатком не стануть платними.

Як йдуть справи в Білорусі

Білоруські користувачі в даний час трохи панікують. Це пов’язано з підписаним указом, згідно з яким відбудуться зміни в роботі мобільних операторів і провайдерів.

Плата за Вайбер
Плату за Вайбер не планують вводити ні в Білорусі, ні в інших країнах
При цьому новий закон сформульований не зовсім ясно. Тому багато турбуються, що Viber можуть заборонити в цій країні або за нього доведеться платити гроші. Однак навряд чи це станеться. Закон спрямований на боротьбу з шахрайством.

Тим більше, багато офіційних осіб вже висловили свою думку з цього приводу і підтвердили, що ніяких змін не буде при спілкуванні двох співрозмовників, які зв’язуються між собою безпосередньо за допомогою утиліти.

Якщо людину хвилює ймовірність стягнення грошей за використання сервісу, то хочеться сказати, що платний Вайбер в Білорусі і в інших державах і так вже давно існує — це Viber Out (не плутайте з безкоштовними дзвінками).
Плата за Вайбер
Плата за Вайбер може стягуватися в Viber Out
Плата за Вайбер
За допомогою даного сервісу ви можете дзвонити на будь-які номери
Ним користується велика кількість людей. Вони роблять платні дзвінки тим абонентам, у яких відсутній месенджер. Цей сервер дозволяє дзвонити людям безпосередньо на номери стаціонарних апаратів і мобільних телефонів, які не підключені до глобальної мережі.

Порівняння популярних додатків

МессенджерВатсапВайбертелеграмскайп
Прив’язка до телефонним номером++++
Установка на планшет+++
Передача зображень за допомогою вбудованого пошуку+
Можливість запису і передачі маленьких аудіоповідомлень++
передача контакту++++
передача малюнків++++
Відправка смайликів++++
Дзвінок на стаціонарні номери телефонів++
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector