Як встановити Viber на Ipad — інструкція по установці

Програма Viber є багатофункціональною системою для здійснення дзвінків, відправлення текстових повідомлень і передачі різної інформації. Цей додаток створено для різних платформ і дозволяє безкоштовно підтримувати комунікації на будь-якій відстані. Основна умова — це наявність підключення до мережі інтернет і самого додатка Вайбер.

Виберіть на Айпад
Установка Виберіть на Айпад — проста і швидка операція

При установці програми використовується контактний номер абонента. Процес інсталяції програми на мобільному пристрої не викликає особливих труднощів у користувачів.

Для цього цілком достатньо здійснити завантаження з нашого інтернет порталу, почекати завершення установки і підтвердити свій контактний номер телефону.

Більше складнощів виникає при роботі з планшетними пристроями, серед опцій яких не існує підтримки 3G-з’єднання, іншими словами, немає слота для сім-карти. Наприклад, певні моделі iPad не мають такої можливості. Однак, для вирішення даного питання про встановлення програми Viber для iPad, існує кілька варіантів.

Як можна встановити Viber на Ipad

В операційній системі iOS телефонна книга контактів встановлена ​​автоматично, тому, при завантаженні програми Виберіть, проводиться запит до доступу, який необхідно підтвердити, і виникне синхронізація контактів. Далі необхідний номер мобільного пристрою.

Якщо модель планшетного апарату передбачає наявність 3G-зв’язку, тоді ніяких труднощів не станеться, необхідно тільки прийняти код активації, який приходить в SMS повідомленні. 

Як встановити Viber на планшет ви також можете дізнатися за посиланням, в невеликій інструкції.

Виберіть на Айпад
Листування в Вайбер — зручно і безпечно
Виберіть на Айпад
Ви можете дзвонити безкоштовно в будь-яку точку світу
Виберіть на Айпад
В системі Вайбер є безліч різних захоплюючих ігор

Якщо дана функція у планшетного пристрою відсутня, тоді можна використовувати будь-який контакт, якому ви телефонуєте регулярно. Номер повинен бути справжнім, для отримання коду, без якого активація функції месенджера нереальна.

У майбутньому даний номер більше не буде використовуватися. Налаштування облікового запису проводиться досить оперативно. Клієнту необхідно здійснити введення імені, яке буде відображатися на пристрої, а також завантажити фотографію.

За бажанням, можна застосувати зображення зі свого облікового запису в соціальній мережі Facebook. У програмі Вайбер існує функція, яка сповіщає про відправку повідомлень з пропозицією встановити систему контактів з адресної книги абонента.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector