Вайбер — кращі поздоровлення з Днем Народження

свята — часті гості в нашому житті. Однак день народження серед усіх святкових подій, очевидно, найбажаніший. Бажаний тому, що це свято багатий увагою і подарунками — невеликими, але дуже значущими.

Про винуватця торжества згадують все і намагаються приділити увагу, надіславши вітальну листівку, веселу анімацію, супроводжувані теплими словами. Вайбер привітання з днем ​​народження — особливий вид поздоровлень. З їх допомогою легко підняти настрій співрозмовника, який відзначає сьогодні свій день народження.

Відео привітання для Viber на будь-який випадок

розробники програми Viber зробили дуже добру справу, включивши в свій додаток можливість відправки відео по мережі співрозмовнику в чаті. Кожен може скористатися цією функцією. Особливо важлива вона для тих, хто бажає привітати свого друга або свою подружку з днем ​​народження.pozdravlenya-viber

Великі відеофайли відіслати по мережі Вайбера не можна. Однак це, здається, і не потрібно, так як всі теплі почуття досить відобразити в короткому кліпі, розмір якого не перевищить 10 Мб. Всі теплі слова доведеться встигнути викласти в короткі 90 секунд запису.

Вайбер привітання з Днем Народження
Вайбер привітання з Днем Народження

Відео привітання для Viber, таким чином, повинно вийти коротким, але лаконічним, щоб ваш співрозмовник відразу зміг зрозуміти все, що ви хотіли сказати йому.

Відправляється відео може бути вибрано з галереї або ж відзнято власноруч за допомогою Вайбера. Щоб відзняти відеоролик, виконайте ряд простих кроків.

 1. Відкрийте програму.
 2. Зайдіть на сторінку чату з тим користувачем, з яким бажаєте встановити контакт за допомогою відеокліпу.
 3. У нижній частині виберіть хрестик, розташований поряд з мордочкою ведмедика.
 4. У відкритому додатковому меню натисніть кнопочку «Зняти відео».
 5. Відзнятий відеокліп легко відправити в привітання другу.

Листівки з Анімацією для Вайбера з днем ​​народження

Більш ранні версії Вайбера надавали можливість відправляти анімаційні голосові листівки друзям в чаті. Однак підтримка даної функції припинена, починаючи з версії 5.6.5 цієї програми.

Причиною цього став розрісся обсяг додатка Вайбер, тому розробники виділили цю функцію в окрему програму і тепер відіслати вітальні листівки для Viber з днем ​​народження проблематично. Якщо ж хочете скористатися цією функцією, тоді встановлюйте більш ранні версії Виберіть.

Щоб скористатися можливістю відправки листівки, знадобиться виконати ряд простих кроків.

 • Відкривши чат з користувачем, натисніть хрестик внизу екрану.
 • В меню оберіть мордочку зайчика з написом «Анімаційні повідомлення».
 • Відкрився редактор анімаційних повідомлень запропонує цілу стрічку готових анімацій. Виберіть одну з них.
 • Визначившись з анімацією, запишіть тепле голосове вітальне повідомлення, щоб ваш співрозмовник зміг відчути всю теплоту вашого звернення.
 • Перегляньте готову анімацію і тисніть кнопочку «Надіслати».
 • краще поздоровлення — відправити стікер в Viber.

Вайберу не знадобиться багато часу, щоб ваше анімаційне привітання досягло адресата.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector