Viber недоступний або заблокований? Причини блокування дзвінків і повідомлень

Viber — це дуже відома програма для розсилки повідомлень і здійснення дзвінків для користувачів цього програмного ресурсу. У цьому програмному ресурсі є одна фішка — ваш номер телефону використовується для вашої ідентифікації, як користувача. Це вирішує найважливішу проблему — копіювання контактів з одного пристрою на інший.

Viber недоступний
Існує безліч причин, чому Viber може бути недоступний

Тепер у вас не буде з цим ніяких проблем — користувачі програми Viber позначені певною іконкою. І якщо хтось із ваших знайомих або контактів користується Viber, він теж дізнається, що ви стали новим користувачем Viber і спілкуючись з вами, вони можуть користуватися Viber.

Але як і в будь-якому сервісі, у Viber також можуть виникати проблеми в роботі. Якщо ваш Viber недоступний, не варто хвилюватися.

Зазвичай на сайті компанії завжди є новини про те, що є проблеми із з’єднанням, з обміном фото або текстовими повідомленнями, вчиненням дзвінків або отриманням різних кодів активації.

Якщо Viber не доступний або заблокований — НЕ панікуємо

Звичайно ж, якщо сервіс Viber тимчасово недоступний, це заважає роботі. Але все, що може зробити в цьому випадку користувач — чекати, коли техніки Viber поправлять роботу сервісу.

Незважаючи на те, що Viber іноді буває тимчасово недоступний для користувача, це програма просто необхідна для тих, хто користується мобільними пристроями або смартфонами і тим, у кого підключений безлімітний інтернет.

Viber недоступний
Найчастіше проблеми з Viber пов’язані з інтернетом

Основні причина того, що Viber недоступний — відсутність інтернету на телефоні, або технічні проблеми на сервері Viber. Рішення — почекати деякий час і спробувати зайти в додаток пізніше.

Більш серйозною проблемою для користувачів VIber може бути тільки заблокований номер. Чому можуть заблокувати ваш номер Viber?

Це відбувається в декількох випадках: якщо ви робите розсилку по своєму списку контактів, програма автоматично заносить ваш номер в чорний список, т.к думає що ви розсилаєте спам, а це ЗАБОРОНЕНО правилами використання Viber.

Тому уникайте розсилки на великі групи людей зі свого номера. РОЗБЛОКУВАТИ номер Viber після того, як ви потрапили в спам-лист, НЕ МОЖНА. На жаль, такі жорсткі заходи прийняті політикою додатки, і скільки б ви не писали в тих підтримку Viber, номер вам не розблокують.

Viber недоступний
Покаранням за спам в Viber є довічна блокування

Звернутися в технічну підтримку можна за допомогою e-mail листи. Як правильно відкрити тікет на підтримку Viber, ви можете дізнатися за посиланням. Ви знайдете докладний опис, як можна створити запит в технічну підтримку Viber. Також стежте щоб у вас була встановлена ​​остання версія Viber, це зменшить кількість помилок і проблем.

Завантаження Вайбера

На нашому порталі ви можете скачати Viber для наступних пристроїв:

  • Завантажити Viber для Android телефонів;
  • Завантажити Viber для iPhone телефону;
  • Завантажити Viber на Нокіа;
  • Завантажити Viber для Blackberry;
  • Завантажити Viber на комп’ютер.

Viber недоступний
Viber можна скачати на будь-яку платформу

Використання Viber подарує вам простоту в зв’язку зі своїми друзями, рідними і близькими. І, звичайно ж, ви будете приємно здивовані тим, що програма дуже проста у використанні. У ній розбереться і маленька дитина, і людей старшого віку.

Саме це робить програму Viber комфортної у використанні і сервіс стає все більш популярним у самих різних категорій користувачів. Користуйтеся Viber і завжди будьте на зв’язку зі своїми друзями!

У будь-якому випадку, коли Viber заблокований або недоступний, дотримуйтесь спокій. Ви легко можете зареєструвати новий вільний номер в програмі, і продовжувати своє спілкування і здійснювати безкоштовні дзвінки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector