Що значить в Вайбере в мережі — статус в Viber

Розробники програми Вайбер забезпечили свою програму безліччю корисних опцій і функцій. Серед таких корисних функцій можна назвати статуси користувача.

Багато користувачів дивуються, що означає в Вайбере в мережі? А це як раз і є один з варіантів статусів користувача. Статуси дуже корисні, оскільки дозволяють однозначно ідентифікувати, чим зайнятий в даний час користувач.

Статуси Viber
Статуси Viber

Що значить статус в мережі в Вайбере?

Що значить в Вайбере в мережі
Що значить в Вайбере в мережі

Хоч статуси можуть виявитися дуже різними, але розробники Вайбера виділили лише невелика їх кількість. Один з таких статусів позначає присутність в даний момент користувача в мережі — він знаходиться на зв’язку або його Вайбер активний і готовий до прийому повідомлень.

Справа в тому, що після установки Вайбер переходить у фоновий режим і так працює постійно, поки користувач не викличе його, ініціюючи активні дії. Коли Вайбер відкривається користувачем, то він виходить з фонової роботи, а після завершення активної фази знову переходить у фоновий режим.

Працюючий в фоновому або в активному режимі Viber завжди знаходиться в мережі, а тому декларує, що даний номер телефону і даний користувач також знаходяться в готовності до контакту. Коротким, але містким позначенням такого стану речей є статус «В мережі».

Вайбер
Вайбер

Тому побачивши, що ваш співрозмовник має статус «В мережі» ви відразу ж розумієте, що його Виберіть готовий до прийому повідомлень.

Однак такий стан речей може бути не завжди. Іноді користувачі з подивом можуть виявляти, що Вайбер не вказує статус в мережі або ж біля імені потрібної людини значиться статус «Не в мережі». Багато користувачів відключають статус, щоб їх не турбували даремно.

Як зробити, щоб Вайбер не показував статус в мережі?

Щоб уникнути постійних викликів Виберіть з боку ваших знайомих і друзів, знадобиться зробити просте дію. Якщо є статус «В мережі», значить можна викликати і статус «Не в мережі». Встановити такий статус дуже просто. Для цього не знадобиться відключати свою учетку, зареєстровану в Вайбере.

  1. Виберіть символ налаштувань у верхній частині програми.
  2. У меню, основних опцій виберіть «Вихід».
  3. У віконці, що з’явилося підтвердіть вихід з програми, натиснувши «Ок».

Потрібно пам’ятати, що якщо ви вийшли з програми, то Вайбер не зможе отримувати дзвінки, повідомлення від інших користувачів. Щоб повернути йому цю здатність, знадобиться знову запустити програму.

Вайбер настройка статусу в мережі
Вайбер настройка статусу в мережі

Інший спосіб дозволяє зовсім відключити статуз «В мережі», що дозволить вам не відключати Вайбер, але виявитися «невидимим» для інших користувачів.

А ваші співрозмовники будуть дивуватися, чому Вайбер не вказує статус в мережі поруч з вашим ім’ям в чаті.

  1. Виберіть символ налаштувань у верхній частині програми.
  2. Серед основних опцій знайдіть пункт «Налаштування».
  3. Далі, наш шлях лежить до опції «Конфіденційність».
  4. Коли перейдете на вкладку «Конфіденційність», то побачите безліч додаткових опцій. Перша опція називається «Показувати статус« В мережі »». Скиньте прапорець, пов’язаний з даною опцією.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector