Як безпечно завантажити Вайбер на Нокіа Люмія останньої моделі

При наявності в кишені телефону під управлінням Windows Phone і бажанні заощадити кошти під час спілкування з близькими людьми, друзями, колегами або просто знайомими рекомендується на девайс встановити Viber для Nokia Lumia.

Вайбер на нокиа люмія
Вайбер є універсальним месенджером і підходить для всіх месенджерів
Це пов’язано з тим, що месенджер володіє величезною кількістю функцій. У його переваги вже переконалося 800 млн людей з різних країн.

Основні можливості програми

Якщо завантажити Виберіть на Нокіа Люмія, тоді з’явиться можливість обмінюватися з іншими людьми, завантаживши теж на свій мобільний пристрій або персональний комп’ютер дану утиліту, невеликими текстовими повідомленнями.

Вони є чудовою альтернативою звичайним SMS. Тим більше така можливість дозволить заощадити кошти. Адже користувачеві доведеться оплачувати тільки з’єднання з інтернетом.

Під час спілкування з різними співрозмовниками або використання інших функцій популярного месенджера підключатися до глобальної мережі за допомогою Wi-Fi з’єднання.
Вайбер на нокиа люмія
Вайбер на Нокіа Люмія підтримує всі основні функції

Ви можете спілкуватися в чатах, читати паблік і дзвонити
До основних переваг софта відноситься:

 • можливість підключати додаткові девайси;
 • здійснювати легку переадресацію викликів;
 • здійснювати інтернет дзвінки;
 • використовувати чат, де можна до повідомлення прикріпити фото, відео і стікери;
 • створювати групи за участю до 16 осіб;
 • відправляти співрозмовнику своє місце розташування;
 • хороша швидкість роботи при використанні мережі WI-Fi;
 • можливість відправляти співрозмовнику відеоповідомлення, максимальна довжина яких може складати 6 секунд;
 • синхронізація контактів з телефонною книгою.

Якщо завантажити Вайбер на Люмію, тоді ще з’явиться можливість передавати своїм друзям знімки і різні зображення цілими пакетами. Крім того, утиліта здатна переадресовувати дзвінки на Bluetooth.

Ще в ній існує одна корисна функція — це закріплення будь-якого контакту на головному екрані телефону. З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що можливості даного софта практично безмежні.

Як встановити додаток на телефон під управлінням Windows Phone

Щоб скористатися всіма можливостями програми необхідно спочатку завантажити Вайбер для Люмія 610 або іншої моделі телефону з Віндос Фон. Для цього найкраще скористатися офіційним магазином Microsoft. Іконка цього ресурсу є у всіх сучасних смартфонах даного бренду.

Вайбер на нокиа люмія
Додаток Вайбер є до завантаження в офіційному магазині
Крім цього, існує ще альтернативний спосіб установки Viber Messenger на телефон. Для цього здійснюється завантаження файлу на SD карту, після чого виконується його інсталяція на мобільному пристрої ручним методом.

Важливо! Для реалізації даного способу необхідно, щоб девайс підтримував карти пам’яті і він керувався мінімум OS 8.1.

Якщо користувач вирішив отримати Вайбер для Нокіа Люмія за допомогою альтернативного варіанту, тоді йому потрібно виконати наступне:

 1. Відкрити на ПК, використовуючи браузер, офіційний магазин.
 2. Відвідати розділ з усіма доступними додатками.
 3. Знайти Messenger за допомогою рядка пошуку.
 4. Зберегти файл утиліти на комп’ютері, натиснувши для цього на кнопку «Завантажити та встановити вручну».
 5. Перенести файл з ПК на смартфон, точніше, на вбудовану карту пам’яті. Для цього можна скористатися прямим підключенням або вдатися до допомоги рідерів.
 6. Відкрити на мобільному пристрої офіційний магазин, натиснути в ньому на три точки і вибрати розділ під назвою «Встановити локальні додатки».
 7. Відзначити софт для спілкування.
 8. Здійснити підтвердження інсталяції.


Після виконання всіх операцій стане зрозуміло, яким чином можна скачати Вайбер на Люмія 640 від Майкрософт. Ці варіанти завантаження можна також застосовувати до інших моделей телефонів. У будь-якому випадку такі способи дозволяють безпечно встановити популярну програму.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector