Як здійснюється швидка реєстрація Вайбера на комп’ютер

Якщо користувач виявив бажання спілкуватися за допомогою Viber, не використовуючи при цьому переносне цифровий пристрій для зв’язку, тоді розібратися у всіх тонкощах реєстрації Вайбера через комп’ютер допоможе ця стаття. У матеріалі докладно розказано про виконання процедури. Вона буде корисна як новим, так і старим користувачам програми.

Реєстрація вайбер на ПК
Реєстрація Вайбер на ПК нітрохи не складніше реєстрації на смартфоні

Чому рекомендується вибрати Viber для спілкування

Багато власників девайсів бажають спілкуватися за допомогою саме цього месенджера. Це пов’язано з його великими можливостями. Він за багатьма показниками відрізняється від інших подібних додатків.
Так, користувач має можливість:

  • завантажити Viber Messenger як на мобільний пристрій, так і на ПК;
  • здійснювати безкоштовні дзвінки зі смартфона на телефон, з PC на переносний пристрій і т.д., використовуючи для цього мережу Wi-Fi або 3G;
  • практично моментально знайти своїх друзів, контакти яких позначені в адресній книжці (у них також повинна бути встановлена ​​утиліта).


У зв’язку з такими можливостями, потрібно обов’язково дізнатися, як зареєструватися в Вайбере через комп’ютер. Це особливо буде корисно людям, які проводять більшу частину часу за ПК, виконуючи певну роботу або з інших обставин.

Використання емулятора

Коли людина володіє хорошим мобільним пристроєм, в цьому випадку йому всього лише потрібно відвідати Play Market або AppStore, де він зможе просто і безпечно встановити собі на смартфон софт.

Однак не кожен телефон здатний підтримувати цю програму для безмежного спілкування. Тому потрібно розібратися, як здійснюється реєстрація в Вайбере на комп’ютері.

Під час відвідування офіційного сайту месенджера стане незрозуміло, що його можна встановити на ноутбуці або робочому столі. Однак існує одна маленька проблема.


Для установки цього додатка на PC необхідно в першу чергу завантажити його на смартфон. Саме в такій ситуації на допомогу приходить один з популярних емуляторів мобільного середовища.
Рекомендується! Щоб встановити Viber на телефон потрібно використовувати Bluestacks. Цей софт, що імітує Android-середу, доступний для безкоштовного скачування на офіційному сайті.
Реєстрація вайбер на ПК
Завантажте програму з офіційного сайту
Реєстрація вайбер на ПК
Встановіть емулятор на свій комп’ютер

Після установки емулятора ви можете приступати до реєстрації Вайбера.

Процес реєстрації через BlueStacks

Всі операції здійснюються в суворій послідовності. Вона має такий вигляд:

  1. Запускається емулятор.
  2. Натискається іконка пошуку додатків.
  3. Набирається назву месенджера.
  4. Активується пошук за назвою.
  5. Натискається «Встановити» після завершення пошуку.

Реєстрація вайбер на ПК
Введіть назву месенджера в пошуку
Реєстрація вайбер на ПК
Після установки відкрийте і використовуйте додаток
На наступному етапі утиліта завантажується безпосередньо в Android-емулятор. Залишається запустити софт і зареєструватися в Вайбере на комп’ютері, для чого потрібно буде вказати діючий мобільний телефонний номер. Тепер необхідно обов’язково натиснути на напис, яка відображається в Bluestacks.
Її сенс полягає в тому, що користувач погоджується з тим, що він використовує цей пристрій як смартфона. В результаті месенджер буде вважати Android emulator нічим іншим, як планшетом.

Однак процедури на цьому не закінчується. Буквально через кілька секунд на смартфон надійде код активації. Він набирається у відповідному полі Андроїд-емулятора.

Після цього виконується клік по кнопці «Продовжити». На завершення всього процесу залишається позначити свої дані. Після цього активація утиліти вважається завершеною.

Тепер власник комп’ютера зможе безпосередньо з нього зайнятися пошуком своїх друзів, використовуючи для цього їх мобільні номери.

За допомогою емулятора можна буде з ними не тільки листуватися, а й дзвонити їм. Всі описані вище операції дозволять відвідати офіційний російський сайт Вайбера, щоб завантажити з нього файл, що дозволяє встановити Viber на десктоп.

Після цього здійснюється активація софта. Код, який активує ПК версію утиліти, надійде саме на мобільний аккаунт. Тому потрібно скористатися Android-емулятором.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector