Viber Portable скачати безкоштовно для комп’ютера Windows версія

Viber Portable — це безкоштовне програмне забезпечення, додаток VoIP для ноутбука або комп’ютера. Viber в різних варіаціях розроблений для BlackBerry, OS Android, iOS, Windows Phone, Bada, Symbian. А також для операційних систем Linux, Windows і OS X. Завантажити Viber Portable безкоштовно для комп’ютера можна на нашому сайті про програму Viber.

Завантажити Viber Portable
Завантаження Viber Portable здійснюється в лічені хвилини

Плюси Viber Portable

До переваг можна віднести:

  • авторизацію по номеру телефону;
  • інтеграцію в телефонну книгу;
  • сучасну захист;
  • безкоштовні дзвінки між смартфонами, комп’ютерами, ноутбуками, планшетами, якщо на них встановлено Viber, а також спілкування текстовими повідомленнями, передачу картинок, відео та аудіофайлів дуже високої якості.

Протокол VoIP — ось що лежить в основі Viber Portable. Viber — найбільший конкурент Skype. 02.12.2010 року Viber був запущений на iPhone 2. У травні 2011 року була випущена попередня версія Вайбер для Android.

Але у неї було тільки 50000 користувачів. 08.05.2012 року Вайбер був випущений для Windows Phone, Bada, BlackBerry. А також 07.05.2013 року було випущено оновлення додатка для iOS до версії 3.0. ТС цим релізом було оголошено і те, що стала доступна Viber Desktop для OS X і Windows.

Завантажити Viber Portable
Viber Portable дозволяє мати необмежену кількість контактів
Завантажити Viber Portable
Дзвінки в Viber Portable були і залишаються безкоштовними
Завантажити Viber Portable
Viber Portable має зручними груповими чатами

Нюанси Viber Portable

Є певні нюанси в установці і запуску Viber Portable:

  • Якщо програма не відкривається, то запустіть її вдруге. Після першого запуску Viber Portable створює необхідні файли і переміщує їх все в папку DATA. Поле другого запуску вже працює в нормальному режимі.
  • Якщо ви хочете видалити ваші налаштування і власні дані з Viber Portable, видаліть папку DATA. Якщо ви після цього запустіть Viber Portable, вона запуститься з заводськими установками.

Завантажити Viber Portable
Налаштувавши Viber Portable один раз, ви зможете без проблем його використовувати далі

Програма Viber Portable — це все той же знайомий нам безкоштовний Viber, але працює з будь-якого зовнішнього носія. Саме тому Viber працює безслідно, що зручно, якщо ви зв’язуєтеся через Viber ні з особистого комп’ютера або ноутбука.

Завантажити повну версію Viber без будь-якої плати ви можете на нашому сайті. Також ви можете безкоштовно скачати Viber Portable для комп’ютера Windows (версія 4.4.0.3).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector