Як користуватися Вайбером на телефоні або комп’ютері

Стільникові оператори вже починають тихенько поскрипувати зубами. Поява спочатку такої програми, як Skype, дозволила робити безкоштовні відеодзвінки, проводити безкоштовну передачу текстових файлів, картинок, мультимедіа та, нарешті, мати безкоштовну голосовий зв’язок з відповідачем на будь-якому краю планети, що встановив собі подібну програму, значно вплинуло на кількість їх абонентів, особливо використовують зарубіжні дзвінки.

Як користуватися Viber
Зрозуміти, як користуватися Viber, під силу будь-якому користувачеві

Пізніше з’явився Вайбер, і, дійсно, користуватися Вайбером на телефоні або комп’ютері — одне задоволення, давайте розглянемо докладніше основні можливості програми.

Слідом з’являються гаджети типу планшетів, ай-подів, смартфонів, на які була створена аналогічна Skype програма Viber, що має версії для всіх платформ і комп’ютерів і забезпечує ті ж функції.

Як користуватися Viber
Вайбер підходить для практично всіх пристроїв

Користуватися Viber на телефон і планшет дуже легко

Так як мобільні гаджети, особливо смартфони, насправді є тими ж телефонами, але з ОС, її властивості роблять стільниковий зв’язок абсолютно непотрібною і навіть невигідною, особливо якщо є можливість підключення інтернету з безлімітом або типу Вай-Фай. Володіючи зрозумілим і простим у використанні інтерфейсом, Viber отримує все більше число користувачів.

Завдяки появі такої програми стало можливо виконувати всі функції, які раніше надавала тільки мобільний зв’язок, за допомогою даної програми, де СМС є повністю безкоштовними, а мультимедіа, дзвінки і відеозв’язок оплачуються тільки платою за Інтернет.

Програма працює навіть при слабкому сигналі мережі або телефонному інтернеті. Відносно якості і швидкодії цієї програми вже написано багато хвалебних слів, тому на цю тему немає сенсу робити зупинку.

Інструкція користувача

Як користуватися Viber
Вайбер — зручне і продумане додаток

Так як дана програма якісно продумано, воно є програмою, доступною для будь-якого рівня користувачів. З цієї причини і установка її не вимагає ніяких особливих навичок.

Для її установки потрібно в будь-якому пошуковику задати назву, зробити вибір операційної системи і зробити скачування. Далі необхідно провести первинний запуск для проведення реєстрації програми по номеру наявного телефону.

Отримавши СМС повідомлення з кодом на номер телефону, який потрібно ввести в вказане віконце і все. Активація Viber проведена. У разі, якщо код не прийшов, то у відкритому вікні є спеціальна кнопка, яка і призначена, для подібних ситуацій — «NO CODE?». На неї потрібно натиснути. По телефону передзвонить оператор і повідомить цей код.

Як користуватися Viber
Початок використання програми починається із завантаження

З огляду на, що програма об’ємна, а трафік коштує грошей, найкраще активацію зробити там, де є безкоштовний Wi-Fi. Тим більше, що телефонні оператори намагаються не проводити реєстрацію даного конкурента через свою мережу. Як скористатися Виберіть на телефоні, якщо він не встановлений?

Відповідь проста: якщо ви хочете завантажити Viber на телефон, перейдіть за посиланням і виберіть свою модель телефону

Що цікаво, так це те, що розробники цієї програми продумали автоматичну трансформацію встановленої програми в адресну книгу, перед цим провівши копіювання всіх телефонних номерів і ініціалізувати їх.

Що ви повинні знати перш, ніж використовувати Viber

Ті, хто має вже встановлену програму на своєму гаджеті, при активації її на новому апараті, що має контакти з такими абонентами, відразу ж побачать підключення, що дуже зручно, так як не вимагає проведення перенесення всієї інформації про контакти в онлайн пошук.

Як користуватися Viber
Одна з найбільш зручних функцій Viber — спілкування в групах

Дуже популярним стає і застосування версії Viber для комп’ютера. Але комп’ютерна установка можлива тільки якщо є телефонна версія на власному мобільному пристрої.

Завдяки зрозумілому інтерфейсу, дана програма дуже легка і приємна в застосуванні. Насправді, в грубому порівнянні, вона дуже схожа на адресну книгу, яка встановлюється в самому смартфоні. Для дзвінка вибирається контактна інформація, відбувається натискання клавіші виклику безкоштовно — і все.

Для повідомлення необхідно натиснути відповідну клавішу, яка переводить в меню створити текстове повідомлення, там же можна побачити і управління додатковим меню, яке дозволить довантажити повідомлення картинкою, фото, відео, навіть зробити власний комікс, що відправиться прямо до обраному абонентові.

Як користуватися Viber
Viber гаманець допоможе зручно і безпечно оплачувати покупки

Передбачена можливість відправки і свого місця розташування при наявності GPS-приймача. Швидкість отримання таких відправлень абонентом — миттєва.

Якщо ви не знаєте, як встановити додаток на телефон, ознайомитеся з покроковою інструкцією як встановити Viber на будь-який телефон, щоб швидко розібратися з цим процесом.

переваги Viber

  • В першу чергу, у Viber дуже висока швидкість передачі. Причому робота відбувається навіть при наявності всього лише інтернету телефонного типу.
  • Досвід використання даної програми продемонстрував високу якість голосового зв’язку, відсутність перешкод на лінії, висока якість самого звуку.
  • За споживанням енергії програма значно економна. Навіть при звичайних дзвінках батарея сідає значно швидше, ніж при роботі з Viber.
  • Конференц-зв’язок обов’язково врахована, групові дзвінки також є.
  • Ну а про інтерфейс вже було сказано. Так що простота і доступність робить цю програму можливою для користування навіть молодшому школяреві.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector