Backup Text for Viber — скачати програму резервного копіювання

Що відбувається з Viber після того, як програма заново на смартфоні або планшеті, ви, швидше за все, вже знаєте. На жаль, після цього процесу відбувається видалення всіх повідомлень листування. Однак з цією проблемою можна успішно впоратися завдяки Backup Text for Viber.

Ви можете створити резервну копію історії повідомлень, а потім — займатися перевстановлення програми. Запропонована програма дозволяє істотно спростити існуючу задачу. Однак найкраще по порядку.

Backup Text for Viber
Backup Text for Viber

Класична схема відновлення текстових повідомлень

Перш за все, ви можете самостійно подбати про те, щоб створити резервні копії. Які важливі етапи в обов’язковому порядку повинні бути пройдені для того, щоб досягти бажаних результатів?

Налаштування
Налаштування
Виклики і повідомлення
Виклики і повідомлення
Журнал електронних подій
Журнал електронних подій

 1. Ви повинні запустити додаток Viber.
 2. Зайдіть в Меню, а потім — в налаштування.
 3. Ви повинні вибрати «Виклики та повідомлення».
 4. Вибирайте функцію «Надіслати повідомлення по електронній пошті». Тепер вам залишається всього лише чекати.

Після того, як резервна копія буде готова, додаток зажадає віддати перевагу програми, яка відправить відповідний лист на електронну пошту. При бажанні пошту можна використовувати для того, щоб отримати всю історію повідомлень. Крім цього, ви можете використовувати інше місце, наприклад, пам’ять мобільного телефону.

Завантажити Backup Text for Viber

Ще один цікавий варіант — це віддати перевагу спеціальній програмі Backup Text, яка створена спеціально для viber. У цьому випадку додаток спочатку рекомендується завантажити з Google Play. Backup Text — це унікальне додаток, що дозволяє виконувати експорт і перетворення текстових повідомлень в зручний формат, а саме HTML, CSV, Excel .

При бажанні ви можете використовувати пам’ять мобільного телефону або SD-карту, свою електронну пошту. Перед тим, як ви вирішите віддати перевагу даному варіанту, необхідно зрозуміти, на що ж ви насправді можете розраховувати.

Програма для бекапа повідомлень
Програма для бекапа повідомлень

Отже, які аспекти заслуговують вашої підвищено уваги?

 • Присутня можливість збереження і експорту повідомлень, в тому числі смайликів в форматі HTML.
 • Присутня можливість збереження листування, а потім — її відправки по електронній пошті.
 • Можна проводити фільтрацію діалогів. Таким чином, при необхідності ви можете зберегти не всі отримані текстові повідомлення, а тільки потрібні.
 • Ви можете проводити сортування повідомлень за датою, завдяки чому вдається зорієнтуватися в мінімальні терміни.
 • Ви можете експортувати повідомлення в вигляді TXT.
 • Ви можете виконати експорт історії повідомлень в форматі EXCEL версії від 2007 або 2010 року. Орієнтуючись на свої можливості і потреби, моно вибрати підходящий варіант і гарантувати те, що ви обов’язково зможете згодом з легкістю ознайомитися з доступним варіантом збереженої історії повідомлень.
 • Підтримується кодування unicode UTF-8, в результаті чого можна гарантувати те, що текст обов’язково буде зрозумілим.

  Viber Backup
  Viber Backup

Завантажити безкоштовно Backup Text for Viber
Ви можете подбати щодо того, щоб уникнути втрати важливої ​​інформації в своїх повідомленнях. Якщо ви плануєте переустановлення Viber на своєму пристрої, найкраще заздалегідь подбати про те, щоб все пройшло гладко. До того ж ви можете завантажити Viber Backup, адже ця програма може бути гідним вибором для того, щоб виключити зайві ризики щодо існуючої історії повідомлень.

Насправді процес використання програмного процесу радує максимальною зручністю і зрозумілим процесом, але при цьому вдається гарантувати високий рівень функціональності і допомогу в багатьох ситуаціях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector