Як і де подивитися історію листування в програмі Viber

Мессенджер Вайбер кожен використовує на свій розсуд. Для кого-то це інструмент ділового листування, хтось залучений з його допомогою в світ розваг. Іноді потрібно освіжити в пам’яті інформацію, передану раніше в груповому або індивідуальному чаті. Для цього необхідно знати, як подивитися історію в Вайбере.

Історія Viber
Історія Viber зберігає всі переписки з вашими контактами

Розробники особливу увагу приділяють політиці конфіденційності. Історія повідомлень зберігається в пам’яті смартфона або планшета, а не на серверах програми.

Якщо не зробити резервного копіювання, після перепрошивки апарату вона піти безповоротно і шукати її в налаштуваннях не має сенсу.

Щоб знайти і подивитися файл з меседжами, необхідно зробити наступні кроки:

  1. Запустіть Viber;
  2. Натисніть на Меню (значок в лівому верхньому куті);
  3. Виберіть пункт Налаштування;
  4. Знайдіть позицію Виклики і повідомлення і натисніть на неї;
  5. У списку, нас цікавить параметр Журнал електронних повідомлень;
  6. У новому вікні з’явиться пропозиція, куди зберегти історію;
  7. Залишається зробити свій вибір, наприклад — відправити на електронну пошту.

Історія Viber
Виберіть пункт Журнал електронних повідомлень в меню мессенджера
Історія Viber
Виберіть шлях, за допомогою якого збережіть журнал

Якщо ви знаєте, де зберігаються повідомлення Viber, то завжди будете мати до них безперешкодний доступ.

На що звернути увагу при імпорті повідомлень

Входячи в журнал, смартфон або планшет може зависнути і не реагувати на ваші спроби перейти далі. Не варто цього робити, необхідно почекати кілька хвилин, щоб не збити налаштування і не перервати процес. Час очікування залежить від того, який стаж вашого користування месенджером — чим довший, тим більше доведеться чекати завантаження.

Виконавши прості пункти операції, ви отримаєте файл з усією листуванням. Його можна відкрити в форматі документа, прочитати або скопіювати потрібну інформацію на інший носій. Назад скопіювати історію в месенджер після її видалення з гаджета не вийде.

Історія Viber
Історію Viber можна зберегти як окремий файл

Багатьох користувачів цікавить, де розташована історія Viber в деськтопной версії програми. Недосвідчені користувачі не завжди знаходять її з першого разу, але кеш повідомлень зберігається обов’язково.

Необхідно перейти в папку з установочними даними месенджера і відкрити послідовно всі файли.

У кожній з операційних систем є свої нюанси. Набагато простіше шукати прийняті картинки і аудіо через цю програму. Шлях до них виглядає наступним чином — C: \ Users \ Ім’я-Вашого-Користувача \ Documents \ ViberDownloads. Завантажувати такі файли на флешку або переглядати можна без обмежень.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector