Що робити, якщо в Viber не потрапляють фото

Виберіть — відмінний інструмент для миттєвого обміну повідомленнями та мультимедіа файлами. Але, як і будь-яка програма, створена людиною, месенджер періодично зависає і дає збій в роботі. Одна з найпоширеніших проблем для користувачів — в Вайбере не надсилається фото.

Чи не відправляються фото Вайбер
Фото в Вайбер можуть не вирушати з кількох причин

Не поспішайте видаляти месенджер, пересилати зображення поштою або в конверті з маркою, швидше ситуація не вирішиться. В першу чергу необхідно звернути увагу на наступні параметри:

  • інтернет-з’єднання;
  • налаштування приватності;
  • назва фотографії;
  • проблеми на стороні абонента.

Поширена причина, чому не відправляються фото в Виберіть, з пересилкою фотографій — нестабільне інтернет-з’єднання. Якщо така ситуація повторюється часто, ми рекомендуємо звернутися до провайдера і, при необхідності, змінити його на більш стабільного і надійного партнера.

Чи не відправляються фото Вайбер
Для вирішення проблем з Інтернетом включите Авіарежім
Чи не відправляються фото Вайбер
Після цього часто мережу знову починає працювати і додаток відсилає повідомлення

Перевірка інтернет-сигналу проводиться в самому браузері. Відкрийте будь-яку сторінку в інтернеті через пошуковик в гаджеті, і, якщо вона вантажиться більше 30 секунд — проблема точно на стороні провайдера.

Як настройки впливають на відправку картинок

Параметри приватності, налаштовані у вашого співрозмовника, можуть зіграти злий жарт з відправкою фотографій з вашого гаджета. Процес буде запущений, але прийняти файл він не зможе до моменту, поки не змінить настройки в своєму додатку. А якщо збій тимчасовий, проблема вирішиться перезавантаженням пристрою.

Зверніть увагу на папку, в якій збережено файли для відправки. Якщо в її назві або в підписі зображення є російські літери, він не може бути відправлений абоненту.

Цей параметр легко змінити вручну, перейменувавши його в латинську аналог. Спілкуйтеся з контактами зі своєї телефонної книги без кордонів, відправляючи їм не просто зображення або музику, а цілу історію подій зі свого життя.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector