Як завантажити гифки для Viber безкоштовно і відсилати їх друзям

Створення анімованих повідомлень в месенджері Viber — це одна з найбільш цікавих і незвичайних функцій, запропонованих користувачам. Покопавшись в настойках програми, ви знайдете колоритних і смішних персонажів, які постійно перебувають у русі. Їх навіть можна озвучувати своїм голосом — таким чином ви створите цікаве повідомлення і відправите своїм друзям і знайомим.

Гифки для Вайбер
Гифки для Вайбер допоможуть відмінно урізноманітнити спілкування
Це шанс зробити спілкування більш яскравим, веселим і незабутнім. Завантажити безкоштовно гифки для Вайбера можна в Гугл Плей, якщо смартфон або планшет працюють на базі ОС Андроїд. Також це можна зробити безпосередньо з програми.

Зверніть увагу! Не всі встановлені месенджери можуть використовувати анімацію. Починаючи від версії 5.6.5 і вище така можливість відсутня. Розробники порахували створювані користувачами анімаційні ролики занадто «важкими» і неактуальними, однак, ви можете використовувати стікери.

З огляду на це, використовувати гифки для Вайбера можуть користувачі, у яких на телефоні встановлено месенджери старих версій.

Як відправити «анимашку» одного

Немає нічого простішого, ніж порадувати співрозмовника барвистою анімацією, створеної своїми руками, а точніше голосом. Щоб це зробити, зробите наступний порядок дій:

  • зайдіть в особисту переписку з абонентом;
  • внизу з лівого боку побачите значок «+», натисніть на нього;
  • з’явиться Меню, в якому треба вибрати позицію «Анімаційне повідомлення» з симпатичним зайчиком;
  • ви потрапите в розділ з роликами, натисніть на «+»;
  • виберіть героя, який сподобається;
  • озвучте персонажа своїм голосом;
  • надішліть свою творчу роботу.

У мессенджере є функція, за допомогою якої можна подивитися, що вийшло. Якщо результат вас не влаштував — видаліть його і створіть нове.

Гифки для Вайбер
Створюйте відео з улюбленими героями
Завантажити безкоштовно анімації для Вайбера можна в магазині, вже вбудованому в програмі. До нього мають доступ усі активні користувачі без винятку. Також гіфи доступні на безлічі ресурсів в мережі інтернет. Зверніть увагу, що вони важать чимало, тому заздалегідь подбайте, щоб у пам’яті пристрою було вільне місце для зберігання.

ВАЖЛИВО! Власники нових версій Viber не мають можливості створювати анімаційні ролики в самому додатку. Їх врятує програма Zoobe, створена спеціально для цих цілей.

Такі повідомлення відправляються у вигляді мультимедійний файлів, в цьому випадку ніяких претензій з боку розробників не буде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector