Як відправити листівку з привітанням в Вайбере?

Постійне підвищення популярності мессенджера Вайбер призвело до його розвитку. За останні кілька років виходило досить багато оновлень, які вносили зміни в структуру програми, покращували її надійність і додавали нові функції.

Останнім часом особливою популярністю стали користуватися листівки для Виберіть, які дозволяють зробити повідомлення цікавим і неповторним.

Відправка поздоровлень по всьому світу

Листівки для Viber
Листівки для Viber

Месенджери використовуються протягом останніх кількох років багатьма людьми через те, що подібні програми дозволяють безкоштовно спілкуватися з людьми. При цьому проводить виклик, відправляти повідомлення можна без урахування того, в якій країні перебуває абонент.

Для збільшення функціональності програми розробники провели впровадження анімації, яка може використовуватися для створення листівки. Анимированное повідомлення дозволяє оригінально передати потрібну інформацію. Нова функція дозволяє відправляти поздоровлення по всьому світу.

Як створити анімацію в Viber?

При пошуку відповіді на питання, як відправити вітальну листівку через Вайбер, варто відзначити наступне:

  • В системі є певні обмеження.
  • Програма має вбудовані функції створення анімованого повідомлення.

Процедуру створення анімованого повідомлення можна розділити на наступні етапи:

  1. Відкриваємо діалогове вікно певного контакту, якому потрібно провести відправку повідомлення.
  2. У лівому кутку знизу розробники додали невеликий плюсик, на який потрібно натиснути.
  3. Після натискання на віртуальну кнопку відбувається відкриття додаткового екрану.
  4. Зображення з зайчиком в системі позначає анимированное повідомлення. Натискаємо на цей значок.
  5. Після переходу в спеціальне меню відкривається стрічка з анімацією. Можна вибрати найбільш підходящий варіант або провести завантаження свого варіант, для чого також потрібно натиснути на зображення «плюса».
  6. Вайбер дозволяє комбінувати анімацію з голосовим повідомленням. Додаткова функція дозволяє додати записаний голос і при цьому можна провести зміну голосу, зробити його більш цікавим або просто невпізнанним.
  7. Після створення повідомлення його можна переглянути. Після того як анімація виправдала очікування можна провести його ставку в діалогове вікно і відправити співрозмовнику.

анімація
анімація
Надіслати теплі побажання
Надіслати теплі побажання
запис привітання
запис привітання

При розгляді подібного способу спілкування слід зазначити, що анімація має досить великий обсяг. Саме тому слід користуватися без лімітним інтернетом на момент створення і відправки анімованого повідомлення.

Перед перегляд анімації
Перед перегляд анімації
Відео з привітанням
Відео з привітанням

Чи можна зберегти анімацію на телефоні?

Деяка анімація виходить досить цікавою і користувачі замислюються про те, як можна провести її збереження для подальшого використання. Функція збереження зробленої анімації на телефоні є. якщо операційна система Андроїд, є функція «Зберегти в пам’яті пристрою». Ця функція розташована у верхньому правому куті.

Версія для iOS дещо відрізняється. У лівому нижньому куті є функція, яка отримала назву «Зберегти в галереї». Після її натискання анімація буде додана в галерею.

Подібним чином можна відповісти на питання, як відправити листівку в Вайбере і зберегти її на пам’яті пристрою. Вже згадана функція набирає популярність і в подальшому можливо буде дещо змінена.

Оригінальні листівки виходять за допомогою вбудованої функції створення анімованого повідомлення, куди можна вклеїти власне повідомлення. Інші месенджери також мають подібну функцію, але в цьому випадку вона реалізована на високому рівні якості.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector