Як дзвонити по Вайберу і не витрачати жодної копійки

Три великих мобільних оператори в Росії залучають клієнтів за допомогою реклами, в якій пропонуються вигідні тарифи, різні знижки і опції. Однак це все спрямовано лише для отримання надприбутку. Тому сучасні користувачі смартфонів шукають альтернативні способи і все частіше звертають свою увагу на месенджери. У зв’язку з цим багато хто з них бажають знати, як дзвонити по Вайберу.

Як дзвонити по вайберу
Дзвінки по Вайбер можуть повністю замінити звичайний телефонний зв’язок
Дана програма дозволяє зв’язуватися з іншими людьми, у яких теж встановлений Viber, за допомогою голосу і не витрачати ні рубля. Спілкуватися таким методом так само просто, як і при використанні звичайного телефону.

Єдиною відмінністю є те, що для зв’язку потрібно стабільне з’єднання мобільного пристрою з інтернетом. При цьому можна використовувати не тільки 3G або 4G, але і Wi-Fi. Останній варіант з’єднання є найвигіднішим.

При його використанні не потрібно оплачувати трафік. Коли людина цікавиться, як зателефонувати по Вайберу, то йому потрібно знати, що Viber дозволяє зв’язуватися зі своїми друзями, родичами та іншими людьми по всьому світу.

Як поговорити зі своїм другом через додаток

Тепер потрібно розібратися, як дзвонити по Вайберу безкоштовно. Щоб добре усвідомити послідовність дій, необхідно хоча б один раз їх виконати в наступному порядку:

  1. Відкриття програми.
  2. Перейти на вкладку, на якій написано «Контакти» або додати людини в контакти.
  3. Вибрати співрозмовника із списку.
  4. Натиснути на клавішу з написом «Виклик».

Як дзвонити по вайберу
Перейдіть в чат з контактом, щоб подзвонити
Як дзвонити по вайберу
Натисніть на значок дзвінка і дочекайтеся відповіді співрозмовника
Зателефонувати вийде тільки тій людині, який зазначений у переліку значком утиліти. Це означає, що даний користувач теж встановив на своєму пристрої дану програму.
Після всіх виконаних дій почнеться установка з’єднання. Коли зв’язок налагодиться, то можна буде, не витрачаючи жодної копійки спілкуватися зі співрозмовником будь-яку кількість часу. Головне, щоб при розмові завжди було стабільне з’єднання з інтернетом.

Спілкуватися за допомогою голосу через утиліту можна не тільки зі смартфона, але і з ПК. Однак персональний комп’ютер додатково повинен бути оснащений мікрофоном і динаміками.

Вищерозташованих інструкція дозволяє зрозуміти, як дзвонити по Вайберу безкоштовно по телефону або по відео. Виконавши всі послідовні дії, стане ясно, що процес складається з нескладних операцій. З ними впорається кожна людина. При цьому його досвід роботи з подібними програмами не має ніякого значення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector