Viber реєстрація в Месеенджере — покрокова інструкція

Питання про те, як проходить в реєстрація в Вайбер, може цікавити новачків, які тільки що встановили цей месенджер на свій пристрій. Адже при першому запуску програма поцікавиться, чи є у користувача вже аккаунт в системі, або буде потрібно ще його створити.

Втім, як буде показано далі, немає нічого складного в тому, як зареєструватися в Вайбере.

Реєстрація Виберіть під сілю будь-якому пересічному користувачеві

Що потрібно зробити, щоб пройти реєстрацію

Отже, як тільки програма буде запущена на смартфоні або планшеті, вона запитає, чи потрібно зареєструвати нового користувача. Якщо у вас все ще немає аккаунта в Виберіть, то, зрозуміло, потрібно буде відповісти позитивно. Тоді послідовність дій буде наступною:

  1. Вводимо в спеціальне вікно свій номер телефону. Саме до цього номеру і буде прив’язана нова учетка;
  2. На цей номер буде отримано числове СМС. Так, важливо, що повідомлення приходить безкоштовно на телефон. Якщо викачане додаток зажадає внести хоча б мінімальну суму грошей для реєстрації, слід негайно його видалити: це в жодному разі не Вайбер;
  3. Цей числовий код потрібно ввести в інше поле месенджера;
  4. Якщо отриманий і введений коди збігаються, то Viber почне свою роботу. Можна буде починати редагувати свій аккаунт і шукати нових друзів.

Крім того, можна вибрати спосіб отримання коди не через СМС, а голосовим повідомленням. У цьому випадку робот продиктує по телефону даний код. Його також потрібно буде ввести в поле месенджера.

Реєстрація Виберіть
Встановіть додаток з магазину
Реєстрація Виберіть
Натисніть кнопку Продовжити

Чи можна зареєструватися без телефону

Ще одне питання, яке нерідко цікавить новачків: як зареєструватися в Виберіть через комп’ютер? А ще: чи можна пройти реєстрацію, минаючи прив’язку до телефонним номером?

  • Завантажити Вайбер для комп’ютера
  • Завантажити Вайбер для телефону

На жаль, але в чистому вигляді комп’ютерна версія Вайбера зареєструвати нового користувача поки що не дозволяє. Хоча є версія Виберіть для персоналок і для самих різних комп’ютерних ОС, для того, щоб почати ними користуватися, все-таки спочатку потрібно завантажити месенджер на телефон, завести з нього новий обліковий запис — і лише потім почати користуватися Вайбером на комп’ютері.

Ну а про те, як зареєструватися в Виберіть на телефоні, вже було сказано вище.

Втім, деякі користувачі можуть заперечити: а як же емулятор? Дійсно, можна запустити мобільну версію програми на емуляторі, виконати всі описані дії з нього. Але в будь-якому випадку вводити телефонний номер буде необхідно. Так що реєстрація без телефону в Виберіть все-таки неможлива.

Реєстрація Виберіть
Введіть свій номер телефону
Реєстрація Виберіть
Підтвердіть отримання коду

Це і зрозуміло: адже телефонний номер — це єдиний спосіб верифікації користувача в системі. Саме за номером відбувається пошук контактів месенджером. І саме тому відразу після першого запуску програма може додати нові контакти прямо з телефонної книги, причому, дбайливо відзначить, у кого з користувачів вже є Вайбер.

Так що реєстрація через комп’ютер все-таки можлива. У тому випадку, якщо не лінь возитися з емуляторами.

Можливі проблеми при реєстрації

Однак буває і так, що з якихось причин зворотний код верифікації в СМС все не приходить і не приходить. Якщо це трапилося з вами, то турбуватися не варто. Цілком можливо, що потрібно лише трохи почекати: ваше СМС десь «застрягло» з вини стільникового оператора. Але і «пробивати» СМС не варто: адже реєстрацію можна проводити не більше, ніж раз в 24 години. І не важливо, через комп’ютер це відбувається або через телефон. В іншому випадку система може вас ідентифікувати як спамера і додасть ваш номер телефону в «чорний список».

Зате можна в цьому випадку, як уже зазначалося, вдатися до допомоги голосового робота і попросити його передзвонити вам.

Якщо ж раптом і робот виявиться недоступний, або СМС все не надходить, можна звернутися за допомогою в службу технічної підтримки. Для цього достатньо буде перейти за цією адресою:

Заходимо сюди і заповнити відповідні форми.

Залишається ще раз нагадати, що в Вайбере доступна реєстрація безкоштовно. Не варто купуватися на пропозиції внести навіть саму мінімальну суму за це. Зі стовідсотковою ймовірністю в цьому випадку орудують шахраї. Загалом, як було показано, реєстрація в Viber проходить досить просто. І з цим впорається навіть починаючий користувач.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector