Viber Out — як відключити цю функцію в Viber

Багато людей знають про унікальний сервісі Viber Out, який в свою чергу стає все більш популярним. Даний сервіс виявився доступним після оновлення версії Вайбер. У той же час іноді з’являється питання «Як можна вимкнути функцію Viber out?».

З цієї причини вкрай важливо вивчити особливості сервісу і зрозуміти, чи варто його все-таки відключати.

Відключення Viber Out
Відключення Viber Out

Що являє собою Viber Out?

Користувачі оновленої версії програмного забезпечення вже встигли познайомитися з Viber Out. Ця функція виявляється доступною у вкладці списку контактів. Передбачається можливість успішних дзвінків навіть тим людям, які не користуються додатком Viber.

Більш того, можна дзвонити на телефонні номери інших держав, відзначаючи максимальну вигоду тарифів. Незважаючи на те, що програмне забезпечення вже передбачає внесення певної оплати, можна розраховувати на зниження цін, в результаті чого фінансова вигода як і раніше залишається помітною. До того ж дзвінки і СМС між користувачами Viber, як і раніше, є безкоштовними.

Функція Виберіть Out
Функція Виберіть Out

Сервіс дозволяє успішно дзвонити в будь-які країни, але при цьому цінова політика регулярно змінюється. Найкращий варіант — це уточнити актуальну вартість дзвінків, адже в цьому випадку ви зможете себе убезпечити. Найбільш важливим фактором є місце розташування адресата виклику, а місце розташування користувача програми не грає важливої ​​ролі.

За якою схемою ви можете отримати дані, що цікавлять?

  1. Ви повинні вибрати розділ «Додаткові параметри».
  2. Ви повинні увійти в систему Viber Out.
  3. Тепер потрібно вибрати «Отримати тарифи».

Швидше за все, доступна інформація багато в чому визначить рішення щодо використання сервісу.

Правильне відключення функції дзвінків
Правильне відключення функції дзвінків

Важливе питання: як відключити Viber Out

Ви можете спробувати повністю відключити програму, причому цей процес зажадає мінімум часу. Отже, за якою схемою необхідно рухатися далі для того, щоб все-таки знайти можливість для успішного вирішення існуючої завдання?

налаштування VIber
налаштування VIber
конфедициальность
Конфіденційність

Відключити обліковий запис

  • Виконуємо синхронізацію всього листування для того, щоб не втратити її. Резервне копіювання дозволить уникнути небажаних даних.
  • Меню додатка.
  • Додаткові параметри.
  • Налаштування.
  • Конфіденційність.
  • Відключити обліковий запис.

Тепер ви знаєте як відключити Viber Out при необхідності, тому приймайте рішення щодо цієї програми. Розраховуйте на переваги і недоліки користування програмою, рівнем її функціональності для вас.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector