Завантажити Viber для Ipad безкоштовно

Всіляка «яблучна» продукція давно і міцно зайняла серця і кишені користувачів. Так що і завантажити Вайбер на Айпад сьогодні бажають дуже багато. Що ж, зробити це не тільки можна, а й треба.

Viber для iPad

Завантаження та інсталяція

І, оскільки Айпад працюють під управлінням ОС iOS, то і шляхи пошуку джерел для скачування будуть точно такими ж, як і для інших «яблучних» гаджетів. А саме:

  • Завантажити Viber на свій IPAD
  • Вам відкриється Офіційний магазин цифрової дистрибуції iTunes;
  • Можна також завантажити цей месенджер і з якихось сторонніх джерел, але тільки в цьому випадку слід проявляти обережність: адже останнім часом iOS стає вельми ласим шматочком для хакерів.

Так чи інакше, але Вайбер можна скачати безкоштовно і навіть з самого початку в русифікованому вигляді. Так що не буде потреби нічого зламувати, доустанавливать і застосовувати джейлбрейка.

Все максимально просто в разі скачування з iOS. Для початку потрібно зайти в свій аккаунт в цьому магазині. Потім можна просто набрати в рядку пошуку назву месенджера. Перший же результат і буде шуканої програмою.

Залишиться лише вказати, для якого саме пристрою потрібно завантажити месенджер. У нашому випадку — для планшета. Додатково можна поцікавитися відгуками інших користувачів, а також переглянути скріншоти. Якщо все влаштовує, то залишиться лише натиснути на екранну кнопку скачування, погодитися з усіма умовами і. трохи почекати. Тому що все відбувається без прямої участі користувача. Залишається лише дивитися, як заповнюється смужка прогресу.

Після того, як інсталяція буде проведена, на дисплеї з’явиться відповідний значок. Натисканням на нього Вайбер і запускається.

iPad - один з найпопулярніших планшетів в усьому світі

Особливості Вайбер на Айпад

При цьому саме на ОС iOS Виберіть, що називається, розкриється у всій своїй красі. Можна буде не тільки спілкуватися один з одним через текстову переписку, а й телефонувати зі своїми товаришами, у яких також варто Вайбер. Величезним плюсом є те, що самі дзвінки безкоштовні. Доведеться платити лише за трафік.

Серед численних цікавих фішок додатки можна не відзначити спілкування в групових чатах, а також можливість вступати в паблік — так тут називаються публічні акаунти. Їх створюють знаменитості і представники великих компаній. Так що можна буде завжди бути в курсі останніх новин.

Загалом, Viber для ipad рекомендується для активного і щоденного використання насамперед тим, хто не просто захоплений спілкуванням, але кому хочеться не тільки листуватися, а й телефонувати.

Viber для iPad дозволяє зручно спілкуватися

Як завантажити Viber на iPad планшет через iTunes

  • Завантажте інсталяційний файл Viber;
  • Відкрийте його в iTunes;
  • Приєднайте свій iPad до комп’ютера і синхронізуйте з додатком;
  • Від’єднайте кабель і почніть користуватися програмою.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector