Спосіб швидкого відновлення віддаленого з телефону Viber

Якщо ви з якихось причин видалили Вайбер зі свого телефону або планшета, не проблема відновити його знову. Досить завантажити і встановити додаток заново, щоб безперешкодно користуватися ним надалі. Знаючи, як відновити Вайбер на телефоні покроково, ви впораєтеся з цим завданням, не звертаючись сервісний центр.

Відновити віддалений Вайбер
Відновити віддалений Вайбер не так складно, як могло б здатися на перший погляд
Чи не переплачуйте гроші за те, що можна зробити самостійно за кілька хвилин. Разом з додатком повернеться і список контактів, який був у попередній версії. Він збережеться в незмінному вигляді, а абоненти і не зрозуміють, що ви деякий час були відсутні в мережі.

Єдина незручність — після деінсталяції програми історія листування, отримані мультимедіа файли повернути не вийде. Вони зберігаються в пам’яті телефону, а не на серверах Viber, тому стираються відразу ж після видалення програми.

Можливі проблеми при повторній установці

Якщо ваш мобільний гаджет працює на операційній системі Android, досить:

  • зайти в Google Play;
  • завантажити останню версію програми;
  • активувати її.

Після завантаження та інсталяції увійти в неї можна буде автоматично, можливо, при вході Виберіть стане запитувати номер телефону. Головне, щоб використовувався той мобільний номер, на який месенджер був зареєстрований.

Відновити віддалений Вайбер
Переінсталюйте програму через меню офіційного магазину
Відновити віддалений Вайбер
Запустіть переустановленний месенджер з робочого столу
Не завжди користувач самостійно видаляє корисні додатки, часто антивірусна програма, встановлена ​​на смартфоні або планшеті, вважає Viber шкідливим ПЗ, з яким неодмінно потрібно боротися. Якщо підозра впала саме на цю причину видалення, повторно антивірусний софт.

Інтерфейс програми залишиться незмінним, можливо графіка матиме трохи інший зовнішній вигляд. Причина — ви завантажили оновлену програму, в яку розробники внесли зміни за час вашої відсутності.

Що буде з Вайбером на комп’ютері

Якщо ви знаєте, як відновити Viber після видалення на мобільному телефоні, це допоможе швидко повернутися до колишнього спілкуванню. Але як бути з деськтопной версією, яку з комп’ютера ніхто не видаляв?

Не варто турбуватися, автоматично з ПК вона не злетить, ви зможете продовжувати спілкування в ній в необмеженій режимі. А після відновлення месенджера на телефоні не забудьте синхронізувати пристрої.

Одне з них буде головним, а інші додатковими. Дізнатися всі подробиці можна меню налаштувань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector