Установка Viber на Bluestacks — помилка неприпустимий файл пакета

Viber- або Вайбер це всім полюбити і популярний додаток для VOIP дзвінків через інтернет. Таку популярність додаток заслужило за рахунок стабільної роботи і постійних доробках самого програмного продукту.

Основна аудиторія VIber — це користувачі мобільних пристроїв, які після того як встановили Viber на телефон, можуть дзвонити безкоштовно в будь-яку точку планети.

Установка в Bluestacks
Установка в Bluestacks

Основна умова — це наявність інтернету, 3G або Wi Fi, і встановлений додаток у двох користувачів. Крім того Viber можна скачати і встановити на комп’ютер, на планшет, на MAC OS системи і IPAD. Але користувачам цього мало, і останнім часом стало популярно встановлювати Viber в Bluestacks емулятор.

Установка Viber в bluestacks
Установка Viber в bluestacks

Як можна встановити Viber в Bluestacks, ви можете дізнатися за посиланням. А ми розберемося з помилкою при установці Viber.

Viber — неприпустимий файл пакета в Bluestacks. З чим це може бути пов’язано?

kak-nastroit-viber-na-planshete-gde-net-sim-karty-2

Ця помилка не пов’язана саме з встановлюваним Viber в емулятор Андроїд, таке повідомлення можна зустріти при інсталяції і інших програм. Тому в першу чергу необхідно переустановити сам емулятор, а також перевірити вільне місце на вашому ПК.

Якщо все в порядку, тоді спробуйте завантажити Viber в форматі APK, а не через Google Play, Після чого почати установку заново.

Рекомендуємо вам все таки використовуватися повноцінну версію месенджера, на смартфоні або планшеті. Там у вас точно не виникне проблем при розпакуванні утиліти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector