Верифікувати контакт в Вайбере — що це значить в клієнті

Не так давно в Виберіть з’явилася нова процедура, пов’язана з проблемою безпеки, якої розробник регулярно приділяє величезну увагу. Тому постійно користувачі цікавляться, верифікувати контакт в Вайбере, що це значить?

Верифікувати контакт Вайбер
Верифікація допоможе вам убезпечити свій аккаунт
Якщо відповісти на дане питання не вдаючись в подробиці, тоді цей процес можна охарактеризувати, як один із способів, що дозволяє збільшити власну безпеку. Однак потрібно розібратися в новій операції більш докладно.

Процес підтвердження автентичності особистості і як працює цей акт в Виберіть

Якщо користувач хоче дізнатися, що це таке верифікувати контакт в Вайбере, тоді йому потрібно зрозуміти, під даним процесом мається на увазі підтвердження особи, яка володіє обліковим записом в месенджері.
Така операція дозволяє підвищити рівень безпеки системи. Це пов’язано з тим, що вона заздалегідь не знає, хто саме виконав вхід в програму під певним членством. Саме цей процес допомагає системі в усьому розібратися.

Верифікувати контакт Вайбер
Розробники програми серйозно стурбовані безпекою користувачів
Щоб зрозуміліше пояснити і простіше відповісти на питання — верифікація в Вайбере, що це таке, можна навіть навести приклад. Отже, певна людина втратив телефон. Після цього він блокує sim-карту. Через якийсь час, юзер відновлює СІМ-карту.
Далі, користувач виконує повторну реєстрацію в месенджері, використовуючи для цього відновлену сімку. Начебто все нормально, але система починає підозрювати щось недобре. Вона просить людини підтвердити свою особистість в той момент, коли він відправляє свого друга повідомлення. Тим самим юзер доводить, що він не є зловмисником.

Примітка! Такий акт підтвердження автентичності людини працює не на кожній платформі. Ще він доступний не у всіх країнах. Тому рекомендується регулярно відслідковувати появу останніх версій софта.

Як виконується процес підтвердження при реєстрації за допомогою телефону

Система додатки влаштована таким чином, що вона обов’язково попросить користувача при першій активація облікового запису довести, що він не який-небудь там хакер. Ще така дія потрібно буде виконати, якщо здійснюється вхід з нового пристрою.
Сам акт виконується дуже просто. Багато користувачів, які вже знайомі з програмою, напевно проходили дану процедуру. Вона проводиться в такий спосіб:

  1. Встановлюється і запускається на смартфоні Viber Messenger.
  2. Вводиться телефонний номер. До нього вже може бути прив’язаний аккаунт або дану операцію тільки планується виконати.
  3. Відкривається SMS повідомлення із секретним кодом. Воно завжди приходить на той номер, який був позначений раніше.
  4. Код набирається в спеціальному полі.

Верифікувати контакт Вайбер
Перший крок верифікації — Щоб вибрати номер телефону
Верифікувати контакт Вайбер
Далі введіть код підтвердження
Верифікувати контакт Вайбер
Після цього етапу аккаунт готовий
Після виконаних дій програма буде функціонувати в звичайному режимі, якщо введені цифри повністю співпадуть з кодом з повідомлення.

Як процес виконується на комп’ютері

Щоб довести свою особистість на робочому столі людині не потрібно тепер вказувати номер телефону. Це необхідно було тільки до недавніх пір. Сьогодні на екрані комп’ютера з’являється QR-код. Цю зашифровану графічну картинку користувач побачить відразу ж, як тільки стартує комп’ютерний клієнт.

Верифікувати контакт Вайбер
Спосіб верифікації по QR ще більш швидкий і зручний, ніж по СМС
Після появи QR-коду людині буде потрібно його відсканувати, використовуючи камеру свого мобільного пристрою. Можна навіть скористатися планшетом.

Важливо! Якщо на телефоні погана фото і відеокамера, тоді сканування може бути виконано некоректно. Сканер, можливо, навіть взагалі не спрацює.

Для виправлення такої неприємності рекомендується скористатися будь-яким переглядачем графічних файлів. Ще можна залучити на допомогу будь-якої графічний редактор. Коли ПО буде підібрано, робиться скріншот QR-коду. Потім він збільшується на весь екран десктопа. У більшості випадків такі дії допомагають виправити непорозуміння.
Після прочитання цієї статті користувачам стане зрозуміло, що значить верифікувати контакт в Viber. Багато людей вже стикалися з такою операцією. Тому вони легко розберуться у всіх тонкощах досить нового процесу, що підвищує безпеку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector