Як відправити відео Привітання через Вайбер месенджер

У кожному разі слід зрозуміти, як же потрібно користуватися Вайбер. Насправді ця сучасна програма істотно розширює ваші комунікативні можливості. Ви можете дізнатися, як відправити відео привітання через Вайбер або записаний відеоролик. У більшості випадків все проходить гладко, якщо брати до уваги певні нюанси.

Привітання - як відправити через Viber
Привітання — як відправити через Viber

Особливості користування відео в Вайбере

Ви можете відправляти відеофайли іншим користувачам, але при цьому необхідно брати до уваги існуюче обмеження. Наприклад, ви не можете відправляти запис обсягом понад десяти мегабайтів або тривалістю більше 90 секунд (1,5 хвилини). Це обмеження обумовлено тим, що файли зберігаються в пам’яті смартфона, і відбувається ризик недоцільного використання вихідних даних пристроїв.

Завантаження відео в Viber
Завантаження відео в Viber

Процес відправлення відео вимагає мінімум часу і зусиль. Ви повинні перейти в чат з людиною, з якою спілкуєтеся, після чого потрібно натиснути на плюс в лівій нижній частині дисплея, а потім — на кнопочку «Надіслати відео». Потім програмне забезпечення дозволить зняти відеоролик або вибрати що-небудь з галереї.

  • Завантажити Viber для телефону;
  • Завантажити Viber для комп’ютера.

Будьте готові до того, що обмеження щодо десяти мегабайт або дев’яносто секунд обійти неможливо, але при цьому даних виявляється досить для успішного поздоровлення близькій людині, з яким вас розділяє велика відстань.

Відео зберігається в автоматичному режимі, але ви могли відключити відповідну функцію. В цьому випадку потрібно зберегти отриманий запис в ручне режимі, що насправді не вимагає багато часу і зусиль. Для цього ви повинні натиснути на отриманий файл і трохи потримати, після чого — натиснути на «Зберегти в галерею».

Завантаження відео в Viber
Завантаження відео в Viber

Можливо, ви зможете отримати короткий відео-прикол, який буде гідним і неординарним привітанням зі святом. При бажанні ви можете створити анімацію і поділитися нею з другом.

Як відправити відео привітання через Вайбер після створення анімації

Отже, як можна створювати анімаційні відео привітання? Насправді все це легко проходить. Найважливіше — це зрозуміти, які кроки повинні бути пройдені.

анімація
анімація
Надіслати теплі побажання
Надіслати теплі побажання
Відео з привітанням
Відео з привітанням

  1. Спочатку потрібно відкрити чат з співрозмовником, який повинен отримати анімацію.
  2. Тепер потрібно вибрати анімацію, яка повинна бути записана.
  3. Продиктуйте текст. При бажанні і необхідності ви можете змінити інтонацію голосу персонажа.
  4. Ви можете переглянути створену анімацію перед тим, як вирішите порадувати свого знайомого людини.

Погодьтеся, все виявляється воістину легким і швидким процесом, тому ви можете спробувати пройти цей етап самостійно. Більш того, розмір створених повідомлень буде мінімальним, але найкраще відправляти їх при підключенні до wi-fi, так як тільки в цьому випадку ви не будете витрачати зайві гроші.

З якого пристрою можна відправляти анимированное відео в повідомленнях?

Ви повинні переконатися в тому, що ваш пристрій може успішно відправляти анімовані повідомлення. Для цього на пристрої повинна бути встановлена ​​операційна система певної версії.

Відео привітання в Вайбере
Відео привітання в Вайбере

  • Iphone 3GS з операційною системою від шостої версії.
  • Android від операційної системи версії 2.3.3.

Однак ідеальний варіант — це Iphone 4 з прошивкою шостої версії, а також Android від операційної версії 4.1. У той же час з переглядом відео проблем не виникає. При бажанні ви можете зберегти анімацію. Тепер ви знаєте, як відправити відео привітання через Вайбер і розумієте, що з цим завданням, насправді, надто легко впоратися, тому гарантується можливість привітати таким способом своїх хороших знайомих.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector