У WhatsApp не видно час відвідування співрозмовника: чому так трапляється

Як і у всіх інших популярних месенджерах, в WhatsApp в профілі користувача відображається час його останнього відвідування. Але приватність для деяких людей дуже важлива, тому вони вдаються до використання деяких хитрощів, щоб приховати свій статус в програмі. У цій статті буде розказано, чому ви не бачите час останнього відвідування інших користувачів, і як відключити цю опцію на своєму телефоні.

Ілюстрація на тему У WhatsApp не видно час відвідування співрозмовника: чому так трапляється

Чому в Вотсапе не вказує останній візит?

Перед тим, як перейти до докладного керівництва по налаштуванню приватності в месенджері, варто пояснити, чому акаунти інших людей можуть постійно знаходиться в онлайні, хоча ви докладно те знаєте, що їх власники авторизовані. Все досить просто, це не збій програми, просто інший користувач використовує спеціальне програмне забезпечення або ж виставив відповідні налаштування в додатку. Справа в тому, що не кожен любить моніторинг з боку інших людей і іноді не хоче, щоб хтось знав, чим він займається в той чи інший час. Саме тому розробники надають можливість приховати реальний статус.

постійний оффлайн

Ми вже наголошували, що деякі використовують спеціальні сторонні програми для відключення відображення індикатора відвідуваності. Це тому, що Вотсап не надає можливості повного його відключення, однак сторонні розробники створили додаток, що дозволяє досягти бажаного результату. Називається воно Hide Whats app і поширюється через Play Маркет по безкоштовній ліцензії. Тобто будь-який користувач без особливих проблем може встановити його на свій смартфон і використовувати для відключення опції моніторингу відвідуваності.

Ілюстрація на тему У WhatsApp не видно час відвідування співрозмовника: чому так трапляється

Запустивши Hide Whats app, ви побачите інтерфейс, що складається всього з п’яти кнопок. Нас цікавить лише одна — Notifications. Щоб відключити опцію моніторингу статусу користувача, необхідно зробити наступне:

 1. Натисніть на кнопку «Notifications».
 2. Їх списку програм виберіть «WhatsApp».
 3. У випадаючому списку виберіть опцію «Block».
 4. Після цього поверніться в головне меню програми.
 5. Зі списку «My application» виберіть месенджер.
 6. Дочекайтеся закінчення сканування додатка.
 7. Натисніть кнопку «Done» для початку роботи програми.

Відразу після цього ваш статус в Вотсапе буде завжди відображатися як Offline.

налаштування Ватсапа

Але якщо ви не прихильник використання стороннього програмного забезпечення з неперевірених джерел, тоді налаштувати приватність можна безпосередньо в самому додатку WhatsApp. Звичайно, вам не дозволять виставити постійне відображення оффлайна, проте заборонити іншим користувачам переглядати ваш статус можна. Щоб домогтися бажаного результату, необхідно виконати кілька нескладних дій:

 1. Запустіть месенджер.
 2. Натисніть по функціональної кнопці, яка розташована у верхній правій частині і має вигляд трьох вертикально розташованих точок.
 3. Зі списку виберіть рядок «Настройки».
 4. У меню перейдіть в розділ «Аккаунт».
 5. Виберіть пункт «Налаштування».
 6. У розділі «Видимість персональних даних» виберіть пункт «Час відвідування».
 7. Із списку виберіть, хто може спостерігати час вашого останнього візиту.

Ілюстрація на тему У WhatsApp не видно час відвідування співрозмовника: чому так трапляється

Після цього ви можете продовжувати користуватися Вотсапом, як і раніше, тільки тепер ваш статус зможуть бачити лише користувачі з обраної вами групи або взагалі ніхто, якщо ви вказали відповідний пункт.

Що робити, якщо WhatsApp показує неправильний час

Конфіденційність — це одна справа, але буває, що в програмі трапляється збій і все що надходять повідомлення мають невірну дату відправки. І причина цьому не стороннє програмне забезпечення, встановлене на смартфоні відправника, а безпосередньо невірно заданий часовий пояс у вас або у людини, який з вами спілкується. Якщо ви виявили таку проблему, то необхідно всього-на-всього поміняти налаштування вашого смартфона. На різних пристроях це робиться по-різному.

Ілюстрація на тему У WhatsApp не видно час відвідування співрозмовника: чому так трапляється

 • Android — Установки → Дата і час
 • iOS — Установки → Основні → Дата і час
 • Windows Phone — Установки → Система → Дата + час
 • BlackBerry — Установки → Відображення → Дата і час
 • BlackBerry 10 — Системні настройки → Дата і час
 • Nokia S40 — Меню → Установки → Дата і час
 • Nokia S60 — Меню → Установки → Основні → Дата і час

Перейшовши в налаштування, залишається лише виставити вірний часовий пояс. До речі, рекомендується вибирати опцію автоматичного визначення, однак для цього потрібно мати підключення до мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector