Функції конференц-зв’язку і групових дзвінків в месенджері WhatsApp

З метою розширення користувальницької аудиторії розробники WhatsApp регулярно поповнюють функціонал месенджера корисними можливостями. На даний момент користувачі можуть обмінюватися мультимедійними файлами, здійснювати голосові і відеодзвінки як з одним співрозмовником, так і з декількома одночасно. У цій статті розглянемо, як активувати функції групового аудіо і відео дзвінка.

Буквально недавно WhatsApp вийшов на новий рівень спілкування користувачів. У месенджер була додана функція групових дзвінків. Завдяки цьому нововведенню розробники програми планують скласти конкуренцію таким популярним програмам, як Skype і Telegram. Однак, у порівнянні з конкурентами в груповому дзвінку Ватсап поки може брати участь невелика кількість учасників — чотири людини, з урахуванням організатора.

Щоб зібрати в аудіо-конференцію співрозмовників для початку необхідно зробити виклик одному користувачеві, потім додати решту людей. У WhatsApp за замовчуванням встановлена ​​функція захисту інформації за допомогою шифрування. Вона працює як при текстових повідомлення, так і при відео і аудіо-дзвінки.

Здійснити відеодзвінок користувачу можна двома способами. Перший спосіб — вибрати співрозмовника з доступного списку контактів. Другий — перейти безпосередньо в чат. У першому випадку, натисніть на ім’я співрозмовника і виберіть опцію відеодзвінок, позначену іконкою проектора. У другому випадку значок проектора буде розміщений в правій верхній частині діалогового вікна.

В налаштуваннях приватності є чорний список і список доступних абонентів. За допомогою них користувач може обмежити доступ до свого номеру. Здійснювати дзвінки зможуть тільки друзі. Функція відеодзвінка працює в багатофункціональному режимі. Не відриваючись від розмови можна відправляти фото, відео, текстові повідомлення.

Для використання нової функції месенджера «Груповий відеодзвінок» переконайтеся, що на смартфоні встановлена ​​нова версія месенджера. Щоб це перевірити, зайдіть в офіційний магазин додатків. Якщо біля додатка WhatsApp варто кнопка «Оновити», значить пристроєм ви використовуєте старий додатки. Натисніть цю кнопку, щоб провести оновлення програми. Коли біля додатка варто кнопка «Відкрити», значить користувач використовує останню версію WhatsApp.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector