Status message to delivered at — що це значить, як перекладається

У наш час користувачі реагують на незнайомі повідомлення і повідомлення з побоюванням — відразу підозрюють вимагання, віруси, розсилку від мережевих маркетологів. Іноді ситуацію погіршує і те, що смс приходить з текстом англійською мовою. Даний матеріал розповість, що означає повідомлення Status message to delivered at, яке отримують абоненти Мегафон і як воно перекладається.

Status-message-to-delivered-at
Status message to delivered at

Що це таке?

«Status message to delivered at» дослівно перекладається як «Статус повідомлення:« доставлено »», що трохи розкриває сенс його відправки. Насправді лякатися такого раптового повідомленню не варто — це всього лише звіт про стан відправленого нещодавно смс-повідомлення іншому абоненту мережі.

Смс-ка відправляється автоматично системою вашого оператора зв’язку в разі активації відповідної опції. За замовчуванням воно має такий вигляд:

«** Status ** Message to [повний номер телефону] delivered at [дата отримання / точний час остаточної відправки].

По суті, вас повідомляють про кінцевий отриманні смс-повідомлення одержувачем. У інших операторів ця опція трохи відрізняється текстом, типу «Повідомлення доставлено».

Чому прийшло повідомлення?

Найчастішими одержувачами звітів про доставку стають абоненти мобільного оператора Мегафон. Справа в тому, що відповідна послуга входить практично в усі тарифні плани компанії як додаткова.

Але це не означає, що користувачам інших мереж варто переживати — так, вона не входить в список додаткових послуг на багатьох майданчиках. Причиною тому є старіння, низький попит на послугу, через що перевантажувати систему автоматичної відправки зайвими діями стає просто-напросто безглуздо.

Деякі користувачі не розуміють сенсу даного звіту з огляду на його раптовості — подібне дійсно приходить нечасто, можливо і зовсім вперше.

Причин цього кілька:

  1. Людина, якій було відправлено SMS-повідомлення, не перебувала в мережі / був недоступний на момент відправки. Остаточна доставка текстової інформації відбулася лише при включенні пристрою, тому ви і були повідомлені про неї.
  2. Ви недавно змінили тарифний план — в список додаткових послуг відповідно входить «Звіт про доставку смс».
  3. Ваш смартфон знаходився в місцевості з поганим зв’язком на момент першої / наступних спроб успішного відправлення смс — типово для подорожей, відпочинку за містом.

Насправді, в подібній турботі є свої плюси — ви точно впевнені в тому, що важлива інформація була донесена до абонента, незалежно від перебоїв зв’язку, технічні неполадки. Однак, свого роду «легальний смс-спам» влаштовує не всіх користувачів, тому уточнимо способи видалення звітів зі списку додаткових послуг.

Status message to delivered at — як підключити / відключити?

Якщо вас напружує такий стан справ, можна спробувати кілька способів відключення:

  1. Просто набираємо техпідтримку оператора зв’язку, пояснюємо ситуацію — співробітник відключить опцію в онлайн-режимі, буквально за кілька хвилин.
  2. Звертаємося до найближчого сервісного центру, якщо з якихось причин не вдалося додзвонитися / знайти спільну мову з підтримкою за коротким номером.
    Підходимо до вільного фахівця, він повинен бути в курсі ситуації.
  3. Якщо маєте сім-карту Мегафона — набираємо спеціальний номер +79272909090 і відправляємо повідомлення «Mute» (відключити / заблокувати). Після успішного проведення операції вам прийде смс-звіт про видалення опції зі списку додаткових послуг.

Для того, щоб підключити цю опцію знову / вперше знадобляться ті ж самі дії. У випадку зі дзвінком на спеціальний номер — набираємо все той же +79272909090, міняємо текст повідомлення на «ack» (підключити / активувати).

висновок

Сподіваємося, цей матеріал допоміг вам розібратися, який посил несе в собі повідомлення з текстом «Status message to delivered at» — завжди надійніше просто зателефонувати! Як на мене, опція корисна, тому як ви завжди будете проінформовані про вихід на зв’язок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector