Список перевірених способів, як прочитати чуже листування в WhatsApp

Злом чужих акаунтів соціальних мереж завжди залишається популярною темою. Отримавши доступ до даних іншої людини, можна дізнатися багато таємниць, що розбурхують уяву. З огляду на те, що WhatsApp став одним з найпопулярніших месенджерів, багато хто цікавиться, як прочитати чуже листування в ньому. У цій статті будуть представлені найпопулярніші способи, виконання цього завдання.

Як прочитати чуже листування в Whatsapp?

Перш, ніж переходити до докладного розбору методів, варто пояснити, які взагалі вони бувають. Здебільшого задіюються інструменти соціальної інженерії, які мають на увазі, як мінімум, доступ до смартфону умовної жертви. Але є і спеціальні програми-шпигуни, за допомогою яких в якійсь мірі вдасться отримати доступ до чужих даними.

Ілюстрація на тему Список перевірених способів, як прочитати чуже листування в WhatsApp

Варто також загострити увагу на тому, що розробники Ватсап постійно вдосконалюють свою програму, виключаючи ті чи інші можливості несанкціонованого проникнення третіх осіб в акаунти своїх користувачів.

Способи читати чуже листування Ватсап

Зараз будуть перераховані найпопулярніші способи читати чужі повідомлення в месенджері, які виконуються без допомоги стороннього програмного забезпечення.

Спосіб 1: за допомогою браузерної версії WhatsApp

Відносно недавно розробники месенджера представили браузерную його версію. З її допомогою можна отримати доступ до особистих повідомленнями іншого користувача на довгостроковій основі. Однак для успішної реалізації задуманого потрібно отримати контроль над пристроєм умовної жертви.

 1. Перейдіть в браузері на сторінку веб-версії WhatsApp.
 2. Візьміть смартфон, листування на якому ви хочете зламати.
 3. Відкрийте месенджер.
 4. У головному меню натисніть по функціональної кнопці у верхньому правому куті.
 5. Натисніть на кнопку «WhatsApp Web».
 6. Наведіть камеру телефону на QR-код, який був відкритий раніше в браузері.

Ілюстрація на тему Список перевірених способів, як прочитати чуже листування в WhatsApp

Відразу після цього на комп’ютері буде запущена браузерна версія месенджера з аккаунтом жертви. Смартфон вже не знадобиться, в будь-який момент ви зможете увійти в браузер зі свого комп’ютера в профіль іншого користувача і прочитати все його листування.

Спосіб 2: відправивши переписку з телефону на пошту

За аналогією попереднім способом, для виконання цього буде потрібно мати доступ до телефону «жертви». Основне завдання полягає в тому, щоб швидко знайти потрібну листування і відправити все її зміст на свою пошту.

 1. Увійдіть в Ватсап на смартфоні «жертви».
 2. Перейдіть в Вас чат.
 3. Натисніть по функціональної кнопці на верхній панелі.
 4. Натисніть по рядку «Ще».
 5. У новому меню натисніть на кнопку «Експорт чату».
 6. У діалоговому вікні виберіть поштовий клієнт.
 7. У графі «Одержувач» вкажіть власну адресу електронної пошти.
 8. Натисніть «Відправити».

Ілюстрація на тему Список перевірених способів, як прочитати чуже листування в WhatsApp

Після цього весь вміст чату, включаючи аудіо, відео та інший медіаконтент, буде відправлено вам на пошту. Однак у цього способу є один недолік. Полягає він у тому, що всі медіа-дані НЕ будуть вставлені в текст, а винесені окремо для скачування, тому їх хронологія може бути порушена.

Програма для злому Ватсап

Розібравшись з усіма основними способами злому чужого профілю, перейдемо безпосередньо до програми, що дозволяє полегшити цей процес. В поле зору буде додаток POCWAPP. Саме вона надає всі інструменти для виконання успішного проникнення до особистих даних іншої людини. Однак є деякі умови користування нею:

 • встановлюється вона лише на смартфона під управлінням Android;
 • скачати її можна лише з DarkNet;
 • програма платна, при цьому ціна невідома;
 • для установки необхідно наявність прав суперкористувача.

Ілюстрація на тему Список перевірених способів, як прочитати чуже листування в WhatsApp

Якщо всі ці нюанси — не перешкода, тоді можна переходити до злому чужий листування. Для цього необхідно зробити наступне:

 1. Встановіть POCWAPP на смартфон.
 2. Перезапустіть пристрій.
 3. Дочекайтеся підключення і поновлення WhatsApp. Він повинен поміняти свою назву і іконку на POCWAPP.
 4. Запустіть оновлене додаток.
 5. Перейдіть в налаштування.
 6. Відкрийте розділ «Дані та сховище».
 7. Натисніть по зеленій стрілочці, спрямованої вниз, поруч з тим контактом, чию листування ви хочете завантажити собі на пристрій.

Після цього почнеться завантаження даних. Варто звернути увагу на розмір завантажуваних даних, який відображається праворуч від стрілки. Важливо, щоб на смартфоні було досить вільного місця для завантаження.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector