Скул Мосрег електронний щоденник

Цифрові комунікації вже міцно увійшли в наше життя. Ми обмінюємося діловою кореспонденцією за допомогою ПК, замість паперових листів все частіше використовуємо електронну пошту, читаємо новини на веб-сайтах замість паперових газет. Впровадження модерних технологій безпосередньо торкнулося і сферу освіти, де навчальний процес все більш переходить на цифрові автоматизовані рейки. Наявні в мережі освітні ресурси не тільки надають доступ до різних підручників і посібників, а й повноцінно інформують нас про специфіку освітнього процесу в тому чи іншому навчальному закладі. У цьому матеріалі ми розберемо один з таких цифрових ресурсів — Скул Мосрег. Розповімо, як увійти в електронний щоденник, а також опишемо його можливості і функціонал

Що за сайт school.mosreg.ru

«Скул Мосрег» — це закритий цифровий портал, що надає можливість створення (для педагогів), моніторингу (для учнів) та контролю (для батьків) освітнього процесу і його результатів. Користуватися можливостями ресурсу можуть вчителі, учні та їх батьки, які проживають в Московській області. Щомісячна кількість відвідувань ресурсу становить майже 2 мільйони осіб.

В даний час портал щомісяця відвідують близько 2 мільйонів чоловік

В даний час портал щомісяця відвідують близько двох мільйонів чоловік

Можливості School.mosreg досить великі і включають в себе:

 • Візитну картку освітньої організації — перелік адміністрації установи, його правові документи, телефони, фотогалерею і форум;
 • Розклад уроків — навчальні заняття по класах на сьогодні і найближчі дні;

  Розклад уроків на Скул Мосрег

  Розклад уроків на Скул Мосрег

 • Електронний щоденник учня — інформація про отримані оцінки конкретного учня;
 • Електронний журнал класу — містить дані про успішність учнів;

  Тут ви можете переглянути журнал успішності класу

  Тут ви можете переглянути журнал успішності класу

 • Домашні завдання — перелік заданих на найближче майбутнє домашніх завдань;
 • Найрізноманітніший інструментарій дистанційного навчання — електронні тести, коментарі до домашніх завдань, зберігання файлів і ін .;

  Різноманітні інструменти дистанційного навчання на сайті

  Різноманітні інструменти дистанційного навчання на сайті

 • Звітність (в тому числі і для державних органів);
 • Багатий масив освітнього контенту (книги, посібники та ін.);
 • Безпечне середовище для спілкування (аналог соціальної мережі), де ви зможете обговорити різні освітні та організаційні питання з іншими батьками;
 • Особисте портфоліо учня і інші можливості.

  Ресурс може виступати в якості безпечного середовища для комунікацій

  Ресурс може виступати в якості безпечного середовища для комунікацій

Ресурс корисний як для викладачів (дозволяє в зручному режимі вибудовувати освітній процес і контролювати успішність учнів), так і для дітей і їх батьків. Останнім він дозволяє бути в курсі оцінок своєї дитини, надавати ефективну допомогу в навчанні, спілкуватися з іншими батьками. Тепер ваша дитина не зможе послатися на забудькуватість в домашніх завдань або свого щоденника. Все це ви зможете проконтролювати особисто за допомогою системи електронного ресурсу Скул Мосрег. Все просто, ефективно і зручно.

Електронний щоденник дозволяє ефективно контролювати успішність вашої дитини

Електронний щоденник дозволяє ефективно контролювати успішність вашої дитини

Читайте також: Школа 94 Нижній Новгород офіційний сайт електронний щоденник.

Як зареєструватися в електронному щоденнику Скул Мосрег

Основа ресурсу School.mosreg.ru — це віртуальний щоденник, в якому відображена загальна інформація про успішність і відвідуваність вашої дитини. Тут ви зможете переглянути оцінки школяра з різних предметів, перелік заданих йому на будинок домашніх завдань, зайнятість в факультативних програмах і так далі.

Багатьох батьків цікавить, як зареєструватися на порталі. Це досить просто:

 1. Для входу в щоденник вам знадобиться логін і пароль, які ви зможете отримати у відповідального працівника (адміністратора) навчального закладу, де вчиться ваша дитина. У деяких випадках таким обличчям може бути класний керівник.
 2. Вам буде необхідно відвідати навчальний заклад, щоб отримати необхідний логін і пароль.
 3. Чи залишиться перейти на uslugi.mosreg.ru, ввести отримані вами логін і пароль.
 4. Після цього клікнути на кнопку «Перейти в шкільний портал».

Введіть логін і пароль, після чого клікніть на

Введіть логін і пароль, після чого клікніть на «Перейти в портал»

Вам автоматично стануть доступні розкладу уроків на поточну і майбутню тиждень, електронний журнал успішності (за день або тиждень), контроль домашніх завдань, виконані звіти і інша корисна інформація.

Пам’ятайте, що отриманий вами пароль має тимчасовий характер, і після входу на портал Скул Мосрег рекомендується змінити його на більш складний.

Також раніше ми розібрали реєстрацію ГТО для школярів на офіційному сайті.

Як відновити пароль від особистого кабінету

Як відомо, людська пам’ять ненадійна, і іноді ми забуваємо дані для входу в обліковий запис. У разі, якщо ви забули пароль доступу до електронного кабінету School.mosreg, рекомендується виконати наступне:

 1. Зверніться за забутим логіном (паролем) до відповідального фахівця навчального закладу, де вчиться ваша дитина;
 2. Зверніться в службу підтримки, і дотримуйтесь наданих нею радам;
 3. Перейдіть на mosreg.ru і натисніть трохи нижче на напис «Відновити пароль».

  Натисніть на напис

  Натисніть на напис «Відновити пароль»

 4. Виберіть, що саме ви забули (логін, пароль або обидва варіанти), і пройдіть процедуру відновлення (через е-мейл або телефон). При цьому пам’ятайте, що підтверджує електронного листа може бути відправлений у папку спаму. Тому якщо підтверджує e-mail довгий час не приходить, пошукайте лист в зазначеній папці;

  Пройдіть процедуру відновлення логіна і пароля

  Пройдіть процедуру відновлення логіна і пароля

 5. Також може допомогти відправка Вашого повідомлення про допомогу на електронну адресу support@school.mosreg.ru. Напишіть туди лист з описом вашої проблеми, і як правило, протягом доби ви отримаєте відповідь від відповідального фахівця.

Це може бути корисним: Infourok.ru вхід для учнів для олімпіади з індивідуальним кодом.

висновок

Вище ми розібрали, як зареєструватися на порталі Скул Мосрег і як увійти в електронний щоденник. Можливості даного освітнього ресурсу дозволяють тримати руку на пульсі успішності учня, приймати діяльну участь в освітньому процесі, спілкуватися з іншими батьками і бути в курсі найсвіжіших шкільних новин. Зробіть відвідування School.mosreg вашої регулярною практикою, і ви зможете істотно підвищити успішність вашої дитини.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector