Перевірити пунктуацію онлайн

У процесі навчання або роботи нам доводиться писати безліч різноманітних текстів. Вклавши душу в розкриття теми, ми часом забуваємо про пунктуації — правильній розстановці в тексті розділових знаків. Забуті або невірно поставлені кома, точка чи тире здатні якщо не зіпсувати, то істотно порушити коректне сприйняття авторського тексту, зробити його читання важким і не комфортним. У вирішенні цього питання нам допоможуть спеціальні мережеві сервіси, що дозволяють перевірити пунктуацію в вашому тексті онлайн. Нижче розберемо перелік таких сервісів, а також розповімо, як ними користуватися.

Сервіси для перевірки

Розбираємо сервіси для перевірки пунктуації онлайн

Особливості роботи мережевих ресурсів з перевірки пунктуації в режимі онлайн

Багатство сервісів для перевірки орфографії онлайн, що видаються пошуковими системами, не повинно вводити в оману — реально працюють з них лише одиниці. Складність створення цифрових лінгвістичних алгоритмів, які розуміють суть пропозиції, і здатних правильно розставити розділові знаки, робить створення таких сервісів трудомістким і дорогим справою.

Тому в російськомовному та англомовному сегментах мережі переважно представлені ресурси, здатні перевірити вашу пропозицію на орфографію, але ніяк не на пунктуацію. У разі аналізу тексту на визначення можливих помилок можливо лише в 20-50%.

Працювати з подібними ресурсами дуже просто. Переходьте на такий сайт, в спеціальне поле копіюєте потрібний текст, після чого запускаєте процедуру перевірки. Система перевірить матеріал, і при знаходженні пропущених знаків вкаже на них (підкреслення, виділеннями або поясненнями).

Деякі ресурси також мають обмеження за обсягом безкоштовно перевіряється тексту.

Розберемо перелік сервісів, що дозволяють миттєво перевірити текст на пунктуацію онлайн.

Orfogrammka.ru — допоможе виправити помилки онлайн

Серед пунктуаційних сервісів-старожил ресурс orfogrammka.ru, є одним з кращих. Інтелектуальний концепт «Орфограмкі» розроблений в Новосибірському Академмістечку, випускниками НГУ спільно з командою професійних лінгвістів. Група авторів навчила систему розуміти написаний текст, створивши складну систему математичних і лінгвістичних алгоритмів. При цьому безкоштовний функціонал проекту обмежений 6 тисячами символів. Для перевірки більшої кількості символів буде необхідно придбати комерційну ліцензію.

Орфограмка.ру

Перевірка тексту на Орфограмка.ру

 1. Для роботи з сервісом перейдіть на orfogrammka.ru.
 2. Пройдіть на ресурсі реєстрацію для входу в Особистий Кабінет.
 3. У спеціальне поле введіть текст для перевірки, і натисніть на кнопку «Перевірити грамотність» (або F7).
 4. Система перевірить ваш текст, і всі зауваження по ньому (знайдені помилки) розпише в вікні праворуч.

5-ege.ru — робота зі знаками пунктуації

Особливість ресурсу 5-ege.ru є перевірка пунктуації онлайн не для всього тексту, а для його фрагментів. Ви вводите в пошуковий рядок сервісу окреме слово, попереду або позаду якого повинен був бути розділовий знак. І система відразу ж показує необхідність в розділові знаки для такої пропозиції.

Сепаратна перевірка слів на 5-ege.ru

Сепаратна перевірка слів на 5-ege.ru

Незважаючи на робочий характер такого сервісу, його корисність досить обмежена. Більшості користувачів потрібна перевірка всього написаного тексту, а не окремих слів-елементів.

Textis.ru — швидка перевірка розділових знаків в мережі Інтернет

Російськомовний ресурс textis.ru також здійснює аналіз пунктуації в режимі онлайн. При цьому якість його роботи нижче середнього. Він слабо розбирається в особливостях постановки ком, і знаходить лише найбрутальніші огріхи — подвійні коми та інші подібні помилки. Обмежень по роботі з текстом на ресурсі не виявлено.

Робота з сервісом не відрізняється від аналогів даного плану.

Виділення помилок в тексті на textis.ru

Виділення помилок в тексті на textis.ru

Читайте також: Перевірити коми в тексті онлайн.

Gingersoftware.com — виправлення пунктуації англомовних текстів

Для пишуть тексти англійською мовою рекомендуємо сервіс gingersoftware.com. Який дозволяє скористатися інструментом «Ginger Punctuation Checker». За заявами авторів проекту, «Ginger» дозволяє не тільки знайти всі види допущених пунктуаційних помилок, але і виправити їх. Незважаючи на те, що на сервісі доступна для скачування стаціонарна програма, тут ви можете перейти на даний ресурс. А далі ввести свій текст в спеціальне поле, натиснути на кнопку «Try it», і отримати свій результат.

gingersoftware12

Функціонал ресурсу gingersoftware.com

Grammarly.com — зручне Spell-розширення для Mozilla Firefox

Ресурс Grammarly — це не класичний перевірки сервіс подібно розглянутим вище. Він дозволяє встановити на вашу Мозілли розширення. Воно буде автоматично перевіряти пунктуацію при написанні текстів в браузері (наприклад, при наборі листів в е-мейл). При цьому якість його роботи з англомовними текстами знаходиться на високому рівні, тому ми включаємо його в наш огляд мережевих пунктуаційних інструментів в режимі онлайн.

Розширення для браузера Firefox під назвою

Розширення для браузера Firefox під назвою «Grammarly» показує хороші результати в пунктуаційної перевірці

альтернативні ресурси

Окремим розділом ми відзначимо сервіси, які мають суто орфографічну спрямованість, і практично сліпі до розділових знаків помилок. Це такі інструменти як:

 • text.ru — визначає помилки в орфографії, виводить показник заспамленності тексту і води в ньому;
 • advego.com — мережевий інструмент від популярної біржі контенту «Адвего». Також спрямований на перевірку орфографії, працює з текстом до 100 тисяч символів;
 • online.orfo.ru — спрямований на виявлення орфографічних помилок, здатний визначати лише грубі помилки в розділові знаки (подвоєння ком і ін.);
 • tech.yandex.ru — орфографічний сервіс від Яндекса, який працює з помилками в російській і англійській мовах.

  Перевірка правопису online.orfo.ru

  Перевірка правопису online.orfo.ru

висновок

Вище ми розібрали перелік сервісів, що дозволяють нам перевірити складний текст онлайн. Більшість наявних в мережі ресурсів даного плану переважно налаштовані на перевірку орфографічних помилок, і досить погано працюють з помилками пунктуаційних. Серед перерахованих російськомовних варіантів найбільш високий результат показав сервіс orfogrammka.ru — саме його функціонал ми рекомендуємо нашим читачам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector