Що нового в Iphone X? Що можна поліпшити в даному апараті? —

iphone x
iPhone X без сумнівів є яскравим і красивим пристроєм, принаймні виходячи з презентації. І швидше за все саме Iphone X стане топовим пристроєм серед випущених гаджетів Apple в цьому році. І не тому, що саме X краще або елегантніше, ніж 8 або 8 plus. А тому що весь світ чекав, що у вересні 2017 рік вийде Iphone 8 і серія X буде якимось свіжим віянням серед буденності. Наскільки цей девайс зручний у використанні ще не відомо, тому як купити його ще не можна. Але в той же час багато хто скептично поставилися відсутністю кнопки Home, але Apple не могли обійти стороною еру без рамкових смартфонів. І сподіваємося що, апарат повинен здивувати нас небаченими колись функціональними можливостями, щоб виправдати свою ціну в $ 999 (в США).

Звичайно, Iphone X є найбільш просунутою в історії лінійки Apple, як і відбувається щороку. Незважаючи на це, в нашому списку побажань є кілька речей, які б зробили б цей апарат ще краще і ті які компанія може втілити в життя.

нововведення

1. Кнопка Home

Кнопка Home на iPhone завжди була, а тут її немає. Чутки говорили, що Home увійде до складу скла екрану разом з Touch ID, але через виробничих проблем цього не сталося. В результаті для відкриття домашнього екрану потрібно виконати жест пальцем вгору, також жест не відчиняє центр управління.

Звичайно, до цього можна звикнути, але це буде йти врозріз з принципом роботи інших айфонів і планшетів Apple, в тому числі виходять в цьому році.

2. TouchID

Говорячи про кнопку Home, не можна не сказати про сканер відбитків пальців, який вбудований в неї. Apple була однією з перших компаній, в смартфонах якої з’явився сканер відбитків. Тепер в своєму найдорожчому апараті вона відмовилася від використання TouchID. Замість цього застосовується лицьове розпізнавання Face ID, що звучить цікаво, але ефективність його ще належить протестувати. Згідно з чутками, сканер повинен був увійти до складу екрану, але цього не сталося.

Чим урізноманітнити рекламну компанію Apple і як поліпшити Iphone X?

1. Підтримка стилуса Apple Pencil

Стилус Samsung S-Pen як і раніше не має конкурентів на ринку смартфонів. Apple Pencil є відмінним стилусом, але зараз він працює тільки з планшетами iPad Pro. Було б непогано, якби смартфон iPhone X з великим екраном також вмів працювати зі стилусом.

2. Більше колірних варіантів

Незважаючи на чутки, iPhone X виходить всього в двох кольорах — сірому і срібному. Тут немає золотого, рожевого, чорного або білого. Apple могла б запропонувати хоча б класичні чорний і білий колірні варіанти, які були доступні з часів iPhone 4. Будемо сподіватися, що через кілька місяців з’являться нові версії, в тому числі червона.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector