Що може з’явитися в iOS 11: дзвінки FaceTime за замовчуванням, переклади в Apple Pay, розумне енергозбереження

iOS 11 перші чутки

Очікується, що 5 червня в рамках щорічної конференції розробників WWDC 2017 компанія Apple анонсує нову версію мобільної операційної системи iOS 11, а восени 2017 роки після тестування відбудеться її офіційний реліз для всіх користувачів. Вже зараз почали з’являтися перші чутки про підготовку змін, які Apple може зробити в операційній системі. Наприклад, раніше стало відомо, що компанія планує радикальне переосмислення сервісу Apple Music, в якому перегляд відео буде грати не меншу роль, ніж відтворення музики. Крім того, ходять не дуже переконливі чутки про масштабний зміні інтерфейсу, проте конкретики з цього приводу поки немає.

Нова інформація, що надійшла від користувача Reddit з ніком Cyanhat і підтверджена виданням MacObserver, стосується функцій, які можуть з’явитися в iOS 11.

Аудіозвонкі через FaceTime за замовчуванням і групові виклики

Повідомлення в операційній системі iOS в першу чергу відправляються через iMessage і тільки при відсутності такої можливості — як SMS. За аналогією з цим компанія Apple може замінити звичайні дзвінки через мобільного оператора на аудіовизови FaceTime. Простіше кажучи, при наборі номера операційна система буде перевіряти можливість дзвінка через FaceTime і віддавати пріоритет саме цьому виклику, а розмови з користувачами інших пристроїв будуть як зазвичай відбуватися через мобільного оператора. Крім того, компанія може додати групові виклики через FaceTime з можливістю спілкування до п’яти користувачів одночасно.

Адаптивний режим енергозбереження

Вперше режим енергозбереження з’явився в iOS 9. Користувачі отримали можливість вручну або при досягненні низького заряду акумулятора обмежувати деякі найменш важливі функції операційної системи для збільшення часу автономної роботи. Зокрема, цей режим відключав фонові оновлення контенту, деякі візуальні ефекти інтерфейсу. Джерела стверджують, що отримавши велику кількість даних про енергоспоживання різних сервісів і додатків, а також завдяки можливості створення алгоритмів оцінки сценаріїв використання пристроїв компанія Apple зможе представити в iOS 11 автоматичний режим енергозбереження, який буде адаптуватися до звичок кожного користувача і підлаштовуватися під його сценарії роботи з смартфонами і планшетами.

Переклади в сервісі Apple Pay

В iOS 11 компанія Apple може повністю переробити додаток Wallet і перейменувати його в Pay. Джерела стверджують, що в ньому з’явиться можливість здійснювати перекази грошей між користувачами, переглядати стрічку подій, а також відправляти гроші користувачам iPhone і iPad через iMessage за допомогою спеціального розширення.

Розкажіть, наскільки цікавими вам здаються чутки про ці нововведення в iOS 11, а також які функцій і зміни ви чекаєте найбільше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector