Що робити, якщо iPhone на iOS 12 Неможливо зарядити телефон по дроту

iPhone

Нещодавно ми розповідали, що власники iPhone XS і XS Max зіткнулися з проблемою зарядки смартфонів при провідному підключенні. Як з’ясувалося пізніше, аналогічна ситуація спостерігається на будь-яких моделях iPhone, які оновилися до iOS 12, і є виключно програмної помилкою.

У деяких випадках проблема вирішується натисканням на екран — смартфон пробуджується і починає приймати заряд. Іноді рятує повторне підключення кабелю. Але є і більш надійний спосіб перемогти несправність, поки Apple готує її рішення для наступного оновлення iOS.

Потрібно зайти в «Налаштування» → «Touch ID і код-пароль» (або «Face ID і код-пароль»), знайти внизу сторінки перемикач «USB-аксесуари» та активувати його. Для надійності можна перезавантажити пристрій, але це необов’язкова дію.

iOS12

Режим «USB-аксесуари» ніяк не відноситься до зарядки пристрою, а призначений для підвищення безпеки системи. Якщо він включений, а з моменту останньої розблокування пристрою пройшло більше години, iOS заборонить передачу даних по Lightning, але дозволить виконати зарядку гаджета. У бета-версіях iOS 12 подібної проблеми не було: мабуть, розробники допустили помилку вже в коді релізной збірки.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector