Як забронювати готель і купити квитки не виходячи з «ВКонтакте»

«ВКонтакте» почала приймати замовлення на SIM-карти віртуального оператора VK MobileРосійський сервіс OneTwoTrip запустив додаток для бронювання готелів і покупки квитків в соцмережі «ВКонтакте». Додаток буде доступно для груп, сторінок зустрічей і публічних сторінок у вигляді кнопки «Хочу в подорож».

Представники OneTwoTrip розповіли, що адміністратори профільних груп в соцмережі часто розміщують в своїх постах посилання на сервіс. Однак, з досвіду компанії, перехід на сторонню майданчик в більшості випадків вводить користувачів в ступор і вони повертаються в соцмережу.
«Безшовність інтеграції, як у випадку застосування OneTwoTrip для« ВКонтакте », дозволить цього уникнути», — стверджують в OneTwoTrip.
Хочу в подорож
Для того, щоб купити квитки або забронювати готель через сервіс OneTwoTrip у «ВКонтакте», потрібно натиснути на кнопку «Хочу в подорож» (зараз вона доступна тільки в групі OneTwoTrip). Процес покупки через додаток простий: досить вибрати дати і напрямки поїздки, заповнити необхідні для бронювання дані, а потім прямо в додатку оплатити замовлення банківською картою. Відразу після оплати вам прийде повідомлення від спільноти з інформацією про замовлення, включаючи маршрутну квитанцію на переліт або ваучер готелю або апартаментів.
Хочу в подорож

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector