Як відключити рекламу в Viber

Viber — один з найпопулярніших месенджерів у всьому світі і в Росії, хоча він до непристойності сильно перевантажений рекламою. У WhatsApp, Telegram, Skype і інших подібних програмах такого обсягу реклами немає, але і Viber можна змусити показувати набагато менше оголошень.

Viber показує рекламу після завершення голосових викликів і відеодзвінків, а також надсилає оголошення від партнерів. Згідно ФЗ «Про рекламу», рекламодавець не може надсилати вам повідомлення, на які ви не підписувалися, але Viber обходить це обмеження: текст оголошень у прихованому режимі, і ви не побачите його, якщо не захочете. Якщо ви погодитеся подивитися, ця компанія зможе надсилати вам рекламу, і в подальшому ви будете бачити її без додаткової згоди.

Viber

Звичайно, можна відписуватися від кожного відправника реклами вручну, але це забирає час. Можна вчинити набагато простіше і заблокувати її показ через настройки Viber. Розкрийте головне меню програми, перейдіть в «Налаштування» виберіть «Виклики та повідомлення» і відключіть пункт «Отримувати сервісні повідомлення». Після цього в чати перестане приходити реклама, але вона може залишитися в вікнах, які з’являються після закінчення голосових і відеодзвінок. Крім того, відключення цієї опції не захистить вас від спаму, які різні компанії розсилають вручну.

уточнення:

Прес-служба Viber розповіла редакції iGuides, що рекламні повідомлення отримують тільки ті користувачі, які дали згоду на отримання такого роду розсилок (наприклад, в магазинах під час оформлення знижок карти або при реєстрації на сайті). Бази від брендів акумулюються SMS-агрегаторами, які організовують розсилки. Агрегатори перевіряють, чи має компанія право здійснювати розсилки, і тільки після цього рекламні повідомлення потрапляють до користувачів. При цьому Viber не перевіряє рекламодавців безпосередньо, оскільки не має доступу до даних про те, чи дав користувач згоду на отримання реклами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector