Caramba Switcher — автоматичний перемикач розкладки від творця Punto Switcher

Сергій Москальов, один з розробників Punto Switcher, випустив нову програму з тим же призначенням — міняти розкладку в набраному на комп’ютері тексті.

І Punto Switcher, і Caramba Switcher призначені для того, щоб звільнити користувача, що набирає текст, від перемикання розкладки, коли потрібно змінити мову. Програма автоматично визначає, яку розкладку потрібно використовувати, і змінює латиницю на кирилицю або навпаки. Якщо ви помилково набрали текст не тими символами, можна виділити його і форсовано змінити розкладку.

Чим погана програма Punto Switcher? Вона не погана, але була створена дуже давно, обросла зайвими функціями і не розвивається вже кілька років. В її словнику немає нових слів, які з’явилися нещодавно, тому вона іноді чи неправильно виправляє набране, або не виправляє те, що потрібно. Крім того, ця програма належить «Яндексу», і компанія чогось інтегрувала в неї підтримку декількох своїх сервісів (пошук, карти, маркет, перекладач і т. Д.) А щоб зрозуміти, наскільки вона важка, досить побіжно глянути в настройки.

Punto Switcher

У Caramba Switcher немає ніяких налаштувань, досить запам’ятати, що подвійне натискання на Shift змінює розкладку останнього слова, а для зміни розкладки виділеного тексту потрібно користуватися поєднанням клавіш Alt + Shift. Все інше вона робить самостійно.

Caramba Switcher

У Caramba Switcher є одна важлива перевага — програма працює не з двома мовами, а трьома: російською, англійською та німецькою. В даний час програма доступна тільки на Windows, а на macOS її поки немає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector