Вийшов джейлбрейк Electra для iOS 11.4.1. Інструкція із встановлення

iOS 11

Хакерська команда Electra випустила оновлений інструмент Electra1131, призначений для злому iPhone, iPad і iPod touch, що працюють на iOS 11.x аж до версії 11.4.1.

Electra1131 можна встановити на:

  • iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 5s
  • iPad Pro першого покоління з екраном 12,9 «, iPad Pro другого покоління з екраном 12,9», iPad Pro першого покоління з екраном 10,5 «, iPad Pro з екраном 9,7», iPad Air 2, iPad Air, iPad п’ятого покоління, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2
  • iPod touch шостого покоління

Інструкція із встановлення

Скачайте Electra1131 з сайту Electra Team. Якщо ви не є розробником, виберіть версію vfs, а якщо ви зареєстрований розробник — версію multipath tcp.

Скачайте і встановіть на комп’ютер Cydia Impactor, після чого запустіть цю програму.

Підключіть свій iPhone, iPad або iPod touch до комп’ютера за допомогою кабелю і переведіть його в режим польоту, при якому відключені всі бездротові модулі зв’язку. Зайдіть в налаштування і відключіть Siri.

Cydia Impactor розпізнає ваш пристрій. Якщо це не відбулося, додайте комп’ютер в довірена на пристрої і навпаки — додайте пристрій в довірена на комп’ютері через які випливають вікно, яке з’явиться при підключенні.

Перетягніть файл Electra1131.ipa в вікно Cydia Impactor.

Electra

Залогініться в свій Apple ID, коли з’явиться вікно для введення пошти та пароля.

Cydia Impactor встановить додаток Electra на ваш пристрій.

Після установки перейдіть на пристрої в «Налаштування» — «Основні» — «Профіль» і натисніть на Apple ID.

Натисніть на кнопку з синім написом «Довіряти», а потім на кнопку з червоним написом «Довіряти».

Electra

Для збільшення шансу на вдалий злом рекомендується перевести пристрій в авіарежім, відключити Siri і перезапустити операційну систему.

Натисніть на іконку Electra на стартовому екрані пристрою, а потім на кнопку Jailbreak і почекайте, поки пристрій буде зламано.

Electra

Після успішного злому на стартовому екрані з’явиться значок Cydia. Якщо його немає, повторно запустіть додаток Electra і натисніть Jailbreak (можливо, буде потрібно кілька спроб).

Electra

Запустіть Cydia і встановіть потрібні вам твики.

Майте на увазі, що це полупрівязанний джейлбрейк. Це означає, що він скидається щоразу при перезавантаженні пристрою і його потрібно встановлювати заново. Якщо ви встановили джейлбрейк як звичайний користувач (без профілю зареєстрованого розробника), він буде скидатися щотижня.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector