Android 9 надмірно ненажерливий. Як вирішити проблему?

Android

Компанія Google додала в Android 9.0 функцію Adaptive Battery, яка повинна скорочувати споживання заряду. Але на ділі ця версія операційної системи виявилася більш ненажерлива, ніж попередня.

На форумі підтримки Google з’явилися десятки повідомлень користувачів про передчасну розрядці смартфонів, яка стала проявлятися після поновлення до Android 9. Проблемі схильні різні моделі пристроїв, з чого можна зробити висновок, що вона криється саме в ОС.

Заряд акумулятора витрачається занадто швидко, причому навіть в тих випадках, коли смартфон перебуває в стані спокою і не використовується. Якщо не поставити його на зарядку, до ранку він може повністю видихнути, і ви ризикуєте проспати навчання або роботу через те, що будильник не запуститься.

В особливо складних випадках смартфон може витрачати по 10-20% заряду за годину в режимі очікування, причому не допомагає навіть зупинка додатків. Користувачі вважають, що насправді операційна система не вивантажує їх, і вони продовжують працювати у фоновому режимі. Люди також зазначають, що деякі програми (наприклад, YouTube) створюють приблизно таку ж навантаження на процесор, відеочіп і пам’ять, як важкі ігри.

Компанія Google рекомендує оновити Android і встановлені додатки до найсвіжіших версій, активувати надбудову Battery Saver, а також відключити функції адаптивної батареї і яскравості. Чи допоможе це, невідомо, але варто спробувати.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector