У OneDrive для macOS з’явилися «Файли за запитом». Що це таке і як спробувати?

OneDrive

Компанія Microsoft оголосила про запуск нововведення OneDrive під назвою «Файли за запитом» для операційної системи macOS 10.14 Mojave, реліз якої відбувся 24 вересня. Функція показує в Finder всі ваші файли з хмарного сховища OneDrive, але завантажує їх тільки тоді, коли вам це необхідно.

На даний момент нововведення є тільки для бета-тестерів сервісу OneDrive. Отримати ранній доступ до нових функцій хмарного сховища може будь-який користувач — просто скористайтеся цією інструкцією. Врахуйте, що в якості файлової системи комп’ютера повинна бути обрана Apple File System (APFS).

Як працюють «Файли за запитом»

Файли, створені під час онлайн-сесії. Такі файли не займають місце на вашому комп’ютері: для кожного документа в Finder створюється «хмарний» значок, але сам він не завантажується в пам’ять пристрою, поки ви його не відкриєте. Ці файли можна відкрити, тільки якщо комп’ютер підключений до інтернету, але вони будуть показані в Finder, навіть якщо ви оффлайн.

Локальні файли. Коли ви відкриваєте файли, створені під час онлайн-сесії, вони закачуються на ваш пристрій і стають локальними файлами. Вони доступні в будь-який момент, навіть без підключення до інтернету. Якщо вам знадобиться більше простору на пристрої, можна швидко повернути файл в «хмару» — просто клікніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Завантажити в хмару».

Постійно доступні файли. Файли з категорії «Завжди на вашому пристрої» виділені зеленим кружком з білою позначкою. Ці документи доступні завжди — навіть якщо ви оффлайн — і можуть бути завантажені в «хмару» тільки завдяки їхній оффлайн-копії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector