Як використовувати поділ екрану між додатками в Android P

Android P

В Android P змінився режим поділу екрана, який дозволяє користувачам працювати з двома додатками одночасно. Раніше для його активації потрібно було запустити один додаток, натиснути і утримувати кнопку багатозадачності, а потім на домашньому екрані або в списку всього контенту вибрати друге. Інженерам Google здалося це дуже заплутаним і нелогічним.

Тепер поділ працює інакше. Потрібно зробити свайп вгору від кнопки домашньої сторінки і перейти в екран багатозадачності, де відображуються запущені програми, які містяться в фоновому режимі. Після цього слід натиснути на іконку потрібного додатка і утримувати на ній палець до тих пір, поки не з’явиться додаткове меню. У цьому меню є кілька опцій, в тому числі «Розділити екран». Натисніть на неї, а потім виберіть на екрані багатозадачності в іншій програмі, після чого вони відкриються (перше вгорі, друге внизу).

Android P

Спочатку вікна додатків у вигляді розділеного екрану рівно навпіл, проте поділ можна пересунути в ту або іншу сторону жестом потягування. Для того, щоб закрити один з додатків, потрібно потягнути кордон до верхнього або нижнього краю екрану (в залежності від того, від якого додатка ви хочете позбутися). В цьому випадку смартфон сам перейде від роботи з поділом екрана в звичайний режим.

Майте на увазі, що не всі програми та ігри можна запускати з поділом екрана. Крім того, у деяких програм (наприклад, у банківських або платіжних додатків) передбачений захист від використання в такому режимі і вони будуть показувати повідомлення про помилку або порожній екран.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector