Huawei оновила 9 недорогих смартфонів до Android Pie

EMUI 9.0

Компанія Huawei випустила бета-версію EMUI 9.0 для декількох смартфонів. Ця версія оболонки створена на базі Android 9.0 Pie.

Оновити до EMUI 9.0 можна наступні моделі: Mate 9, Mate 9 Porsche Edition, Mate 9 Pro, P10, P10 Plus, Honor V9, Honor 9, Nova 2S і Honor Note 10. Оновлення скачується по Wi-Fi і встановлюється з збереженням всіх файлів , налаштувань і додатків. Для його установки потрібно як мінімум 6 ГБ вільного простору в пам’яті пристрою і відсутність призначеного для користувача root-доступу до системних даними.

Особливості поновлення:

EMUI 9.0 підвищує загальну продуктивність смартфона на 12,9% і забезпечує прискорений запуск додатків. Апдейт підтримує технологію GPU Turbo 2.0, яка прискорює обробку графічних завдань за допомогою інтелектуального аналізу, забезпечуючи підвищення продуктивності і знижуючи споживання енергії. Новий алгоритм покращує чутливість екрану і скорочує час реакції на 36%. Додаток App Assistant допомагає настроїти повідомлення так, щоб не переривати ігрові сесії.

Інженери Huawei скоротили пункти меню налаштувань на 10%, об’єднавши ряд розділів і перемістивши рідко використовуються пункти в окрему вкладку. Навігаційна панель зміщена в нижню частину екрану, щоб підвищити зручність при управлінні смартфоном однією рукою. Важливі візуальні елементи переміщені так, щоб знизити навантаження на очі.

EMUI 9.0 забезпечує більш високий рівень захисту даних завдяки вбудованому сховища паролів, яке дозволяє користувачам безпечно зберігати ідентифікатори і облікові дані для різних додатків і сервісів. Всі дані підлягають шифрування і не залишають внутрішню пам’ять смартфона, дозволяючи використовувати функцію автозаповнення без ризику витоку персональної інформації.

Оновлений інтерфейс отримав можливість підключати смартфон до телевізора або монітора по бездротовому каналу. Користувачі можуть виводити зображення на великі екрани для показу презентацій, фотографій, відеороликів і навіть для відеоігор.

EMUI 9.0 підтримує бездротову відправку документів на друк через Huawei Share. Функція дозволяє роздруковувати документи прямо зі смартфона всього одним кліком, виключаючи необхідність копіювання і відправки файлів.

Панель управління Digital Balance аналізує активність персонального використання смартфона і надає статистику за часом роботи з кожним додатком, частоти розблокування екрану і розбивку за періодами. Використовуючи ці дані, користувачі можуть встановлювати ліміти і коригувати час роботи з кожним додатком.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector