Microsoft випустила дивне оновлення Windows 10 Mobile

Компанія Microsoft випустила невелике накопичувальне оновлення Windows 10 Mobile для користувачів, зареєстрованих в програмі Windows Insider. Воно поширюється в швидкому циклі і незвично тим, що називається «April 2017 update for Windows 10 Version 15063.138 for arm-based Phone Devices».

Microsoft підкреслює, що це оновлення для смартфонів, що працюють на базі процесорів з ядрами ARM, що досить дивно, адже інших пристроїв з Windows 10 Mobile не існує. Раніше компанія ніколи не конкретизувала, для яких процесорів призначений апдейт. Ймовірно, Microsoft натякає на те, що незабаром ця платформа отримає підтримку архітектури x86, яка зараз використовується в комп’ютерах і планшетах.

У самому оновленні немає нічого примітного, в ньому лише виправлені деякі помилки і оптимізований код ядра.

Раніше ходили чутки, що Microsoft вмонтує в Windows 10 Mobile емулятор, що дозволяє запускати десктопні програми на смартфонах, що підтримують функцію Continuum. Windows 10 в свою чергу отримає підтримку процесорів з ядрами ARM.

Взяти участь у програмі Insider Preview може будь-який користувач смартфона на Windows 10 Mobile. Для цього потрібно активувати відповідну опцію в системних параметрах і дочекатися установки тестової збірки операційної системи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector