Як грати в ігри з локальним мультиплеєром по інтернету далеко один від одного

Мультіплеер

Багато ігор підтримують мультиплеер, обмежений локальною мережею. Це зроблено для економії серверних ресурсів, а також для збільшення швидкості відгуку в іграх. Крім того, далеко не всі проекти можуть дозволити собі налаштувати повноцінний онлайн-мультиплеер.

У деяких іграх можна налаштувати емуляцію локальної мережі по інтернету за допомогою програми Hamachi, але існує більш надійний, хоча і відносно складний варіант — настройка VPN на роутері у одного з гравців.

Переконайтеся, що ваш роутер підтримує створенням VPN-сервера, а потім знайдіть на сайті виробника інструкцію по його настройці. Можливо, доведеться завантажити кілька нових компонентів і оновити прошивку, оскільки іноді створення VPN не підтримуються роутерами за замовчуванням.

Інструкції для створення VPN-сервера на роутерах Keenetic, ASUS, TP-Link, D-Link.

Коли ваш роутер буде використовується в якості VPN, при підключенні до нього пристрою привласнюється той же IP-адресу, який належить вашому комп’ютеру. Іншими словами, ви створили локальну мережу, підключитися до якої можна з будь-якої точки земної кулі. Якщо у вас не постійний IP-адреса, ви можете налаштувати VPN з використанням DDNS, тоді підключатися до нього можна без вказівки IP. В іншому випадку вам доведеться повідомляти іншим гравцям свій IP-адресу щоразу, коли він зміниться.

VPN

Підключитися до VPN можна через мережеві настройки комп’ютера, планшета або смартфона, але немає необхідності використовувати це з’єднання постійно. Коли ви награлися, вимкніть VPN.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector