Як почистити автозавантаження в Windows 10

1492252887_screenshot_257.jpg
Ми постійно користуємося програмами, які нам потрібні відразу після включення комп’ютера — це можуть бути месенджери, програми для роботи з хмарними дисками, плеєри, браузери і т.д. Ці програми ми додаємо в автозавантаження, щоб кожен раз не відволікатися на їх запуск. Але буває і так, що програма, яка вам часто не потрібна, все одно додає в автозавантаження свій якийсь файл (зазвичай це фоновий моніторинг оновлень), і якщо таких програм багато, а система стоїть на жорсткому диску, час її завантаження може істотно вирости.

Щоб подивитися весь список програм і сервісів, які завантажуються разом з Windows, нам знадобиться безкоштовна програма Autoruns. Разархівіруем її і запускаємо версію для свій операційної системи (х86 або х64) і бачимо повний список автозавантаження:

Снімок.PNG

Наприклад, в автозавантаженні є програма SkypeUpdate, яка перевіряє, чи є поновлення скайпу. Її можна сміливо видалити (ПКМ> Delete). Можна видалити сервіси Origin (якщо самої програми в автозавантаження немає), і так далі — може набратися з десяток сервісів, які в сумі уповільнюють завантаження системи, а їх відключення ніяк на роботі ПК не позначається.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector