Як встановити Android 8.0 Oreo

21 серпня 2017 року компанія Google випустила Android 8.0 Oreo. Нова версія Android доступна наступним пристроїв: Pixel, Pixel XL, Pixel C, Nexus 6P, Nexus 5X і Nexus Player. Встановити Android Oreo можна по Wi-Fi, а якщо апдейт не спадає по повітрю — за допомогою файлу прошивки, який викладений на сайті Google.

Інструкція по установці Android Oreo

Зайдіть в системні параметри пристрою і активуйте доступ до налаштувань розробника. Для цього перейдіть в розділ «Про телефоні» і натискайте на номер збірки до тих пір, поки не побачите повідомлення про активацію цих налаштувань. Зайдіть в розділ налаштувань «для розробників» і дозвольте налагодження через USB. Активуйте тумблер опції «заводська розблокування» (пристрій зажадає ввести пароль). Підключіть пристрій USB-кабелем до комп’ютера і натисніть ОК, коли вас запитають, чи можна дозволити налагодження.

Android O

Скачайте ADB Installer з сайту XDA-Dev і встановіть adb і fastboot. Розблокуйте завантажувач. Для цього вимкніть пристрій, а потім увімкніть, затиснувши кнопку включення і кнопку зниження гучності. Підключіть смартфон до комп’ютера кабелем. Відкрийте провідник, перейдіть до папки adb в корені диска, натисніть «Файл» і «Відкрити командний рядок як адміністратор». Задайте команди fastboot і fastboot flashing unlock. На смартфоні підтвердіть розблокування завантажувача натисканням на кнопку харчування.

Скачайте прошивку з Android Oreo для вашого пристрою з сайту Google. Розпакуйте її в папку ADB на комп’ютері. Задайте команду fastboot devices і fastboot flash bootloader [bootloader file] .img, де [bootloader file] — ім’я файлу з розширенням img з завантаженої прошивки. По завершенні установки прошивки задайте команду fastboot reboot-bootloader, а потім команду fastboot flash radio [radio file] .img, яка встановить необхідне програмне забезпечення для роботи модулів стільникового зв’язків.

Тепер можна переходити до установки Android Oreo. Для цього задайте команду fastboot -w update [image file] .zip. Зачекайте кілька хвилин, поки встановиться прошивка, а потім (за бажанням) заблокуйте завантажувач командою fastboot flashing lock. Ваше пристрій перезавантажиться і ввімкнеться. Перший запуск Android Oreo займе набагато більше часу, ніж наступні. Зайдіть в свій аккаунт і виконайте первинну настройку пристрою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector