Як на Android встановити різну гучність для декількох Bluetooth-пристроїв

Навушники

В Android P з’являться роздільні регулятори гучності для всієї коли-небудь підключається до смартфону бездротової акустики. Такі настройки можна додати будь-якому Android-пристрою вже зараз, потрібно лише встановити один додаток.

Для чого потрібні роздільні настройки гучності? Якщо у вас вдома стоять бездротові колонки, то напевно зазвичай ви слухаєте їх не на повній гучності, а в навушниках віддаєте перевагу звук голосніше. Ось і виходить, що ви можете вибрати для колонок тихий звук, а для навушників гучний, і при підключенні до акустики вам не потрібно буде додавати або збавляти гучність — вона вже налаштована ідеально.

Встановіть додаток Bluetooth Volume Control з Google Play, запустіть його і натисніть на кнопку +. Ви побачите перелік всіх акустичних Bluetooth-пристроїв, з яким rогда-небудь сполучався ваш смартфон. Додайте будь-яке з них і встановіть бажану гучність. Якщо натиснути на значок шестерінки, можна додати додаткові налаштування гучності для розмови по телефону. Додаток також показує, коли в останній раз до пристрою була підключена та чи інша акустика. Це зручно, якщо у вас багато колонок і навушників, і ви не хочете, щоб в настройках заважали ті, якими ви давно не користуєтеся.

На Android P роздільні настройки гучності для бездротової акустики будуть реалізовані на нативном рівні. Випуск цього оновлення відбудеться в кінці літа або восени.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector