Як обійти блокування Telegram парою кліків

Telegram

6 квітня Роскомнадзор звернувся до суду з позовом про блокування Telegram в Росії. Мессенджер відмовився надавати ФСБ ключі для розшифровки повідомлень користувачів і навряд чи зробить це, тому велика ймовірність того, що він насправді буде заборонений в нашій країні. Втім, існують способи обійти блокування, і вони досить легкі.

Раніше ми вже розповідали, як запустити Telegram через проксі-сервер, що підміняє IP-адреса, але та інструкція вимагала пошук робочих серверів і ручну настройку. Компанія Vee Security створила інструмент, який дозволяє додати в месенджер потрібні налаштування всього в кілька натискань.

За адресами opentg.us, fuckrkn.us і telegram.veesecurity.com можна отримати гарантовано робочі настройки для доступу до проксі-серверів. Крім того, можна миттєво додати ці настройки в додатки Telegram для десктопів і мобільних пристроїв, перейшовши за адресою hello.opentg.us, 12345.opentg.us або 12345.fuckrkn.us.

Telegram

Ви побачите повідомлення з можливістю додати в Telegram настройки робочого проксі-сервера. Якщо застосувати їх, пристрій буде звертатися до цього сервера, а звідти — до серверів Telegram. Можливо, при цьому месенджер буде працювати менш стабільно, а швидкість обміну повідомленнями та файлами знизиться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector