Свіжі твики для iPhone X

iPhone X

У нашій сьогоднішній підбірці — нові джейлбрейк-твики, сумісні з iPhone X, який працює на iOS 11.2-11.3.1 і зламаний за допомогою програми Electra. Навіть якщо у вас встановлена ​​більш свіжа версія операційної системи, ви можете відкотитися до тієї, яку можна зламати. Для цього скористайтеся нашою інструкцією. Всі перераховані нижче твики можна знайти в магазині Cydia.

DateUnderTimeX

Цей Твік додає в рядок статусу iPhone X поточну дату. Вона розміщується під годинником.

DoubleTapLock

iPhone X можна будити подвійним натисканням на екран, а цей Твік призначений для зворотної дії. Він дозволяє блокувати смартфон, натиснувши двічі на вільне місце на домашньому екрані.

easySwitcherX

Закривати додатки на iPhone X не особливо зручно: доводиться натискати на картку додатки, утримувати її і скидатися вгору. easySwitcherX спрощує цю дію — потрібно лише свайпнуть картку вгору, і додаток буде форсовано закрито.

PercentageBatteryX

Цей Твік змінює індикатор акумулятора в рядку статусу на процентний показник заряду.

ForceInPicture

Цей Твік додає смартфонам підтримку режиму «картинка-в-картинці», який спочатку доступний тільки на деяких моделях iPad. Такий режим дозволяє запускати відео поверх будь-яких додатків.

SpotCC

Цей Твік дозволяє відкривати «Пункт управління» жестом свайпа вниз на домашньому екрані.

RealCC

Твик RealCC дозволяє повністю відключати модулі Wi-Fi і Bluetooth через «Пункт управління». В iOS 11 за замовчуванням використовується трохи інший сценарій — ці комутаторів для послуг не відключаються повністю, їх продовжують використовувати деякі системні функції для AirDrop, AirPlay, Apple Pencil, Apple Watch і Continuity.

VideoHUD

Цей Твік змінює стандартний системний регулятор гучності на більш зручний регулятор, який використовується відеоплеєра.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector