Оновлення програми iGuides: підтримка iPhone X і можливість відключити рекламу

Оновлення програми iGuides: підтримка iPhone X і можливість відключити рекламу

Привіт друзі! У нашій редакції є дві чудові новини про програму iguides в App Store: оновлена ​​версія отримала довгоочікувану підтримку iPhone X, а ще ми вирішили запропонувати читачам безкоштовну можливість відключення реклами. Перше в особливих коментарів не потребує — наш додаток тепер відмінно виглядає на майже Безрамковий екрані ювілейної моделі iPhone, так що його власники зможуть бачити ще більше контенту без чорних смуг. Але другому ми хотіли б зупинитися детальніше.

Раніше ми вже додали можливість платного відключення реклами для тих, хто був принципово незадоволений «зайвим» натисканням на хрестик банера при першому запуску або не хотів бачити невелику рекламну вставку в верхній частині стрічки. Скоро провернути такий же трюк можна буде без вбудованих покупок. Для цього потрібно завести блог на iguides і час від часу писати в нього. Це можуть бути перекладні статті, новини, огляди, особиста думка про ті чи інші події, що стосуються технологічної тематики — в загальному, ми не обмежуємо вас в тематиці і наповненні блогу. Головне пам’ятати, що редакція буде стежити за одними блогами і припиняти спроби відключення реклами за допомогою копіювання публікацій з інших сайтів і інших нечесних дій.

Блоги на iguides — це шанс висловити свою думку і поділитися чимось цікавим з дуже великою аудиторією. Якісні статті, написані нашими читачами, збирають величезну кількість переглядів. Наприклад, «Samsung Galaxy S8 — дуже крихкий, а скільки ж коштує заміна екрану?» В IT-Блозі Оляпки прочитало 74 000 чоловік, а «5 речей, які не потрібно робити на Android» у THEXFRAME — понад 46 000 разів. Радимо вже зараз замислитися про особисте або колективне блозі і написати перші матеріали. У 2018 року конкуренція буде вище, оскільки активні автори не тільки перестануть бачити рекламу в додатку та на сайті, але також будуть отримувати цінні гаджети та аксесуари від наших партнерів. Ми обіцяємо, що старання найпродуктивніших блогерів і авторів найбільш популярних матеріалів не залишаться непоміченими.

Нагадуємо, що завести блог на iguides можна буквально за пару хвилин. Все що для цього потрібно — авторизуватися на сайті, перейти до відповідного розділу і придумати назву блогу. При бажанні завжди можна з кимось об’єднатися і включити можливість спільної роботи над матеріалами. А ще в наступному році ми зробимо ще більш простий і зручним редактор публікацій, щоб у вас було ще менше перешкод для того, щоб створити власний блог і ділитися з аудиторією сайту своїм досвідом, думками та цікавими знахідками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector