Як встановити бета-версію MIUI 10 на сумісні смартфони Xiaomi

MIUI 10

Компанія Xiaomi початку публічне бета-тестування поновлення MIUI 10. Китайська версія прошивки доступна для установки на Mi 8, Mi 8 SE, Mi 6, Mi MIX, MIX 2 і 2S, Mi Note 2, Redmi S2 і Redmi Note 5, а глобальну можна завантажити тільки на Mi 6, Mi MIX 2, MIX 2S, Redmi S2 і Redmi Note 5.

Серед вищевказаних моделей повинен бути і Mi 6X, але учасники закритого тестування знайшли в його прошивці серйозний баг, після чого збірка була відкликана на доопрацювання. Як тільки компанія виправить помилку, оновлення буде доступно для завантаження.

Оновлення MIUI 10 під номером збірки 8.6.1x пропонує ряд нових функцій, включаючи систему навігації жестами, перероблений інтерфейс меню останніх запущених додатків, помічник з штучному інтелектом і інші дрібні нововведення.

Для установки оновлення «по повітрю» на вашому пристрої повинна бути встановлена ​​актуальна версія MIUI 9 або 9.5. Зайдіть в «Налаштування» → «Система» → «Оновлення» та натисніть «Перевірити наявність оновлень»; дочекайтеся закінчення завантаження і натисніть «Встановити». Для «чистої» установки скористайтеся цим методом оновлення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector